בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סרטונים חדשים של וואלאס וגרומיט - חינם באינטרנט  
 
 
חדשות נענע

דמויות הפלסטלינה חוזרות לראשונה מזה שש שנים; קטעים מהסרטונים יופיעו באתרי אינטרנט שונים, ודרכם תתאפשר צפייה בסרטונים המלאים על גבי אלבום-תקליטור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
12 סרטונים חדשים של כוכבי אנימציית הפלסטלינה, וואלאס וגרומיט, יוצגו חינם באינטרנט, כך מודיעה ארדמן אנימיישנז, חברת ההפקה של הסרטים. הסרטונים, כל אחד באורך כדקה, יציגו פטנטים חדשים שהמציא וולאס, ושהפכו לסימן ההיכר של סרטי הזוג המוזר.
 
וואלאס הוא ממציא אנגלי, וגרומיט הוא כלבו. ניק פארק, יוצר הסרטים, חוזר לדמויות הללו שש שנים אחרי "גילוח למשעי", הסרט האחרון בסדרה. ההשראה לסרטונים באה בעקבות מספר תמונות סטילס, שהתבקש פארקר להכין עבור המגזין אקספלור, תחת הכותרת "הסדנה של וואלאס".
 
החל בסתיו השנה, יופץ בכל סופשבוע קטע מאחד הסרטונים באתרים נבחרים. הורדת הקטע תאפשר לצפות בסרטון המלא על גבי אלבום-תקליטור שפותח על ידי חברת Media Ideas, במה שנראה כניסוי בטכנולוגיה החדשה. חובבי הסדרה שאינם מחוברים לרשת, יוכלו לרכוש את הסרטונים על גבי קלטת וידאו.
 
 
ניק פארק, יוצר "מרד התרנגולות" (Chicken Run), זכה באוסקר על "המכנסיים הלא-נכונים" ועל "גילוח למשעי" בכיכובם של הזוג. פארק עובד כעת על סרט חדש בסדרה, עם השם המבטיח "מזימת הירקות הגדולה", שיצא בתוך כשנתיים.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום קולנוע בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by