בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ידיד מקורב לבן לאדן: אני מאמין שהוא מת 
 
 
חדשות נענע 

"אני מאמין ב-99 אחוזים שבן לאדן נהרג בהפצצות הקשות שהיו על המערות באפגניסטאן" אומר כתב מצרי שבילה זמן רב במחיצתו של רב המחבלים באפגניסטאן במהלך שנות השמונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רב המחבלים אוסאמה בן לאדן, האיש שעומד מאחורי מתקפת הטרור הרצחנית של ה-11 בספטמבר בארה``ב, ככל הנראה מת - כך אומר היום (חמישי) ידיד של בן לאדן ועיתונאי, אסאם דארז, בראיון לסוכנות רויטרס.
 

לדברי העיתונאי, קלטת הווידאו האחרונה ששודרה ובה נראה בן לאדן מדבר היא ככל הנראה הפרידה שלו מהעולם.

"אני מאמין ב-99 אחוזים שבן לאדן נהרג בהפצצות הקשות שהיו על המערות באפגניסטאן", אומר דארז, כתב מצרי שבילה זמן רב במחיצתו של רב המחבלים באפגניסטאן בין השנים 1986 ל-1990.

במהלך ארבע שנים שבהן שימש כצלם עיתונות וסיקר את מאבק המורדים באפגניסטאן כנגד הכיבוש הסובייטי, דארז טוען כי הזדמן לו להכיר מקרוב את רב המחבלים, שהיה אז מראשי מתנגדי הכיבוש הסובייטי בשנות ה-80`, במקום מסתורו בהרים.

כזכור, מפציצים אמריקניים כבדים היכו באיזור המערות בטורה בורה שבאפגניסטאן, אולם עקבותיו של האיש המבוקש בעולם נעלמו. עדיין אין תשובה ברורה לשאלה מה עלה בגורלו של בן לאדן, ובמטה המלחמה העולמית בטרור שבפקיסטאן אומרים כי החיפושים אחרי האיש עדיין נערכים "באדמה, באוויר ובים".

ועם זאת, לדברי דארז קלטת הווידיאו האחרונה ששודרה בחודש שעבר, ובה אומר בן לאדן אומר שהאמריקנים הביאו על עצמם את המתקפות הרצחניות בגלל שנאת המערב לאיסלאם, ייתכן והיא העדות האחרונה לבן לאדן בחייו.

"הוא נראה האדם חולה", אומר דארז, "שחש כי הוא עומד למות ושעליו להעביר לעולם את המסר לפני שימות".
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו עכשיו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by