בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעבורת האינטרנט עלתה ביותר מפי שניים מהשנה שעברה 
 
 
חדשות נענע

את הנתונים הציג אחד מממציאי רשת האינטרנט; לדבריו, הצמיחה תימשך ברמה זו עד סוף העשור, ואז תאט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נכון לינואר, תעבורת האינטרנט מגיעה ל-55 פיטהבייט (55 מיליון מיליארדי בייטים), כך מסר אתמול ד"ר לורנס רוברטס, אחד מממציאי האינטרנט, בכנס השנתי של Metropolitan Communications בסן-פרנסיסקו. על כך מדווחת סוכנות IDG.
 
רוברטס עבד בארפא בין 67` ל-73`, שם עיצב את ארפאנט, הגלגול הראשון של רשת האינטרנט. לדבריו, ארפא מדדה את התעבורה בעשרים השנים הראשונות של הרשת, אז עברה האחריות על הרשת והמדידה לידי ,NSF אולם החל מ-96`, כשהאינטרנט עברה לידי גורמים מסחריים, לא היו מדידות אמינות של התעבורה.
 
את הנתונים קיבל רוברטס מ-20 ספקי האינטרנט המובילים, שהתנו זאת בכך שלא יחשוף מספרים של חברה ספציפית, אלא רק את הסכום הכולל. רוברטס טען, שקצב הצמיחה היה יציב מאז המצאת האינטרנט: "התעבורה גדלה ביותר מפי שתיים כל שנה". הוא חוזה שקצב זה ישמר עד סוף העשור, ואז תחל האטה בצמיחה.
 
 
אולם לרוברטס יש אינטרס להציג מספרים גבוהים, משום שהוא משמש סמנכ"ל טכנולוגיה ראשי בחברת Caspian Networks, המפתחת מתג ,IP שמיועד להתמודד עם תעבורה גדולה. "היינו צריכים לבצע את הבדיקה הזו כדי לדעת לאן פני השוק", הסביר רוברטס, "ואחרי 30 שנה בתעשייה הזאת, אני לא הולך לעוות את המספרים".
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by