בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת הביטחון מגבשת תגובה לפיגוע בחדרה 
 
 
חדשות נענע 

בן אליעזר לארה"ב: נוכחותו של זיני מפעילה לחץ על ערפאת, אנא החזירו אותו לאיזור. הפלסטינים: שרון מתכוון להרוס את הרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירי המערכת המדינית והבטחונית ערכו היום (שישי) שורת התייעצויות, במטרה לגבש דרכי תגובה לפיגוע בחדרה, נוסף על אלו שבוצעו הלילה בגדה.

בין השאר הושמעה ההצעה לבודד את יו"ר הרשות ערפאת בלשכתו ברמאללה, ולמנוע ממבקרים זרים וממנהיגים פלסטינים להגיע למקום, עד שיפעל להפסקת הטרור.
 

בן אליעזר מבקש מארה"ב: החזירו את זיני

שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, מבקש היום (שישי) מארצות הברית להחזיר בהקדם את השליח האמריקני, הגנרל בדימוס אנתוני זיני לאזור. בתום פגישתו הבוקר עם תת מזכיר המדינה האמריקני, ג`ון בולטון, אמר בן אליעזר כי "הלחץ העיקרי שמשפיע על ערפאת הוא הלחץ האמריקני, ולכן נוכחותו של זיני באזור היא חיונית".

לדברי בן אליעזר, ערפאת הוא מפתח לכל מה שקורה משום ש"אם הוא רוצה הפיגועים ימשיכו". שר הביטחון ציין כי ערפאת אינו מונע מהתנזים לבצע פיגועים ולכן הורה על כיתור וסגר על ערים פלסטיניות וצעדים נוספים.

"יש להיעזר באורך רוח ולהעניק סיכוי לאפשרות של סיום העימות עם הפלסטינים בדרכים מדיניות לאחר שיובטחו שבעה ימי השקט", הוסיף בן אליעזר.

בן אליעזר נועד מאז שעות הבוקר עם סגן הרמטכ``ל, משה (בוגי) יעלון, ועם צמרת צה``ל ומערכת הביטחון על מנת להחליט על תגובה ישראלית לפיגוע בחדרה.
 

עריקאת: שרון מתכוון להרוס את הרשות הפלסטינית

בתוך כך, הרשות הפלסטינית דורשת היום מהקהילה הבינלאומית שתפעל להפסקת פעולות צה"ל בתגובה לפיגוע בחדרה.

בראיון לסוכנות הידיעות הצרפתית אמר בכיר הרשות הפלסטינית, סאיב עריקאת, כי "הרשות הפלסטינית מבקשת מהקהילה הבינלאומית להתערב בדחיפות כדי לשים קץ לתוכניות הצבאיות של ראש הממשלה שרון, המכוונות להרוס את הרשות הפלסטינית ואת תהליך השלום".
 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו עכשיו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by