בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הזוכה הגדול בפרסי גלובוס הזהב: "נפלאות התבונה" 
 
 
חדשות נענע 

הסרט קטף את פרסי הסרט, השחקן, שחקנית המשנה והתסריט הטובים; בפרס הסרט הקומי או מוסיקלי זכה מולן רוז'. בתחום הטלוויזיה זכו סקס והעיר, להתחיל מחדש, ואחים לנשק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסרט "נפלאות התבונה" (Beautiful Mind), בכיכובם של ראסל קרואו וג`ניפר קונלי, הוא הזוכה הגדול בטקס הענקת פרסי גלובוס הזהב ה-59 שהתקיים אמש בלוס-אנג`לס. הסרט, שהוכתר כסרט הדרמאטי הטוב של השנה, קצר שלושה פרסים נוספיפ: לקרואו כשחקן הדרמטי, לקונלי כשחקנית המשנה, ולתסריטאי עקיבא גולדמן.
 
הזוכה הגדול. ``נפלאות התודעה``
 הזוכה הגדול. ``נפלאות התודעה``   
עוד סרט שגרף קופה נאה היה המחזמר "מולן רוז`", שזכה בפרס הסרט המוזיקלי או קומי הטוב ביותר, וזיכה את כוכבתו ניקול קידמן בפרס השחקנית הטובה בסרט מוזיקלי. "מעולם לא חשבתי שאשתתף במחזמר, או שאזכה בפרס עבור השתתפות שכזו", אמרה קידמן בהתרגשות; "הידיים שלי רועדות".

בפרס הבמאי הטוב ביותר זכה הבמאי רוברט אלטמן, על סרט המתח הסאטירי "פארק גוספורד", העוקב אחר סקנדל אריסטוקרטי מבעד לעיני המשרתים. "אני לא יודע מהו במאי מצטיין", אמר אלטמן, "מעבר לכך שזה מישהו שעומד באותו המקום בו עומדים שחקנים מצטיינים".

השחקן הוותיק ג`ין הקמן, שלא נכח בטקס, זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בקטגורית הסרט המוזיקלי או הקומי, על תפקידו בסרט "משפחת טננבאום". כשחקנית הטובה ביותר בסרט דרמאטי הוכתרה סיסי ספייסק, על תפקידה בסרט "בחדר המיטות".

פרסי גלובוס הזהב, המוענקים ע"י 90 חברי תא הכתבים הזרים בהוליווד, נחשבים לפרס השני בחשיבותו בעיר הסרטים, והזכיה בפרס מסמנת את הזוכים כמועמדים מובילים גם לפרס האוסקר.
 

הזוכים בתחום הטלוויזיה: סקס והעיר, להתחיל מחדש ואחים לנשק

בתחום הטלוויזיה, זכתה "סקס והעיר הגדולה" בפרס הסדרה הקומית הטובה, וכוכבתה שרה-ג`סיקה פארקר זכתה בתואר השחקנית הטובה בסדרה קומית. צ`ארלי שין זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית עבור תפקידו ב"ספין סיטי", והודה לקהל בהתרגשות, כשהוא מזכיר את מאבקו בהתמכרות לסמים.

בפרס השחקנית הטובה בסדרה דרמאטית זכתה סילה וורד, על תפקידה בסדרה "להתחיל מחדש", המשודרת גם בישראל. השחקן הטוב בסידרה דרמאטית הוא קיפר סאת`רלנד, שזכה בפרס על משחקו בסדרה "24", שטרם הגיעה לארץ.

סדרת הטלוויזיה "אחים לנשק" (Band Of Brothers), בהפקתם של טום הנקס וסטיבן שפילברג, הוכתרה כמיני-סדרה הטובה של השנה. הנקס, שקיבל את הפרס, הודה גם לוותיקי הלוחמים במלחמת העולם השניה.

לבסוף, בפרס מפעל החיים זכה השחקן האריסון פורד, שמחה בהומור על הסיכום המוקדם של הקריירה שלו. "כתבתי שני נאומים", אמר פורד, "אחד ארוך ואחד קצר. כיוון שזה היה ערב ארוך, אקריא לכם את הנאום הקצר: תודה. אבל נראה שיהיה לנו מספיק זמן גם בשביל הארוך, אז תודה רבה".
 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום קולנוע בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by