בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת TechNet לממשל ארה"ב: תנו פס רחב לכולם 
 
 
חדשות נענע

המסמך של קבוצת TechNet, המורכבת מנכ"לי טכנולוגיה מובילים, קורא לממשל לעודד את האינטרנט המהיר; "בטלו את הרגולציה וממנו חיבור מהיר לאזורים עניים"; המרוויחות העיקריות: חברות הטכנולוגיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
TechNet, קבוצת שתדלנות המורכבת ממנכ"לי חברות טכנולוגיה מובילות, קוראת לממשל ארה"ב לספק חיבור של מאה מגה-ביט למאה מיליון בתים עד סוף העשור, כך מדווח אתר ננדו-טיימס. הקבוצה מציעה להכריז על יעד זה כ"חובה לאומית", כמו שהוגדר המסע אל הירח בשנות השישים.
 
במסמך מבקשת הקבוצה להקל את ההגבלות (רגולציה) על טלקום, ולהימנע מלהטיל חדשות. הקבוצה לא מעוניינת בסובסידיות או הקלות במס לחברות שיפתחו את הטכנולוגיה, אולם כן מתבקש מימון לאזורי ספר ואזורים עניים, שלא יוכלו להרשות לעצמם פס-רחב ללא מימון כזה. ומן הסתם, מימון האזורים העניים משמעותו הזרמת כסף לפרויקט, שממילא יגיע לחברות המפתחות.
 
"המסמך לא עוסק באינטרסים של הצרכנים, הוא עוסק בכך שהחברות הגדולות מגינות על הלקוחות הגדולים שלהן", אומר מייק ג`קמן, מנכ"ל ארגון ספקי האינטרנט בקליפורניה, המאגד תחתיו 140 ספקיות אינטרנט עצמאיות. חברות הענק התומכות בתוכן המסמך, ביניהן יצרנית ציוד התקשורת סיסקו, יצרנית השבבים אינטל, חברת הטלקום T&AT, ויצרנית התוכנה מיקרוסופט, ככל הנראה ירוויחו מביטול הרגולציה בתחום.
 
 
לפי נתונים של חברת המחקר פורסטר, רק 12 אחוז מהאנשים שיכולים להתחבר לפס-רחב בארה"ב, אכן התחברו. רבים ויתרו על כך עקב בעיות בשירות או מחירו הגבוה – כ-44 דולר לאינטרנט בכבלים, או 52 ל-DSL, לפי נתוני חברת מחקר השווקים .ARS ועם זאת, פורסטר טוענת שללא שינוי המצב הנוכחי, יהיו עד 2006 כ-54 מיליון בתים מחוברים לפס-רחב.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by