בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סין נגד חופש האינטרנט והחברות הזרות 
 
 
חדשות נענע

סדרת חוקים מטילה אחריות צנזוראלית על ספקיות האינטרנט, ומקשה את חיי חברות התוכנה הזרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סין חוקקה חוקים חדשים, הפוגעים בפרטיות הגולשים ומטילים הגבלות חמורות על חברות תוכנה זרות המעונינות לפעול בסין. סוכנות AP מדווחת, שהחוקים החדשים פורסמו בשבוע שעבר באתר משרד תעשיית המידע.
 
לפי החוקים החדשים, ידרשו ספקיות האינטרנט להתקין תוכנות אבטחה שיעתיקו את כל האימיילים הפרטיים שנשלחים או מתקבלים על ידי גולשים, ויסננו אותם. הספקיות יידרשו להעביר לידי הרשויות כל אימייל שמכיל חומר "רגיש".
 
בנוסף, תראה הממשלה בספקיות האינטרנט אחראיות לתכנים חתרניים שיופיעו באתרי האינטרנט שבשרתיהן. באחריותן להסיר כל תוכן שכזה, כולל מחדרי צ`ט ולוחות מודעות. בין התכנים האסורים, סודות מדינה, פגיעה במוניטין של סין, עידוד לבדלנות אתנית, הפלת הקומוניזם, פורנו, אלימות ו"כתות מרושעות", כשהכוונה היא בעיקר לכת הפאלון-גונג, שהממשל הסיני פועל למגרה מזה כשנתיים.
 
 
למרות קבלתה של סין לארגון הסחר העולמי (WTO), המדינה חוקקה גם חוקים הפוגעים בפעילות החברות הזרות. יצרניות תוכנה זרות יידרשו מעתה להתחייב בכתב, כי מוצריהן לא מכילים תוכנות נסתרות שיאפשרו ריגול או פריצה למחשבים סיניים. פגיעה נוספת נמצאת בסעיף, המחייב שימוש בתוכנות סיניות בלבד במחשבים המהווים חלק חשוב ברשתות סיניות.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by