בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הודו-פקיסטן12 : הרוגים בהתקפת טרור על כפר בקשמיר 
 
 
חדשות  נענע

8 ילדים בגילאים חצי שנה עד 12 וארבעה נשים וגברים נהרגו בהתקפה; בהודו מאשימים שוטר שערק וקשר קשר עם מליציה איסלאמית מקומית; שני פעילים בכירים בארגון 'צבא מוחמד' נהרגו בהתקלות עם צבא הודו; הודו: פקיסטאן לא מממשת את הבטחתה לפעול כנגד הטרור בגבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 


12 אזרחים נהרגו היום (שני) במתקפה של מורדים מוסלמים על הכפר סאלווה בחבל קשמיר. ממשטרת הודו נמסר כי אנשים חמושים נכנסו לכפר המבודד וירו למוות בשמונה ילדים בגיל חצי שנה עד 12 ובארבעה נשים וגברים.
 

השר פארוק עבדולה האשים בהתקפה עריק מהמשטרה ההודית שקשר קשר עם מליציות איסלאמיות מקומיות על מנת לנקום סכסוך משפחתי, כך דיווחה סוכנות ידיעות הודית. לדברי השר, המשטרה עצרה שלושה מארבעת החשודים במתקפה. עם זאת הוא סירב למסור פרטים נוספים.

מדובר בהתקפת הטרור הקשה ביותר מאז הכריז נשיא פקיסטן, פרבז מושארף, כי יילחם בטרור האיסלאמי מלחמת חורמה.

בתקרית אחרת, הרגו שני פעילים בכירים בתנועה האיסלאמית הקיצונית `צבא מוחמד` בהתקלות עם צבא הודו. חמישה אנשי צבא נפצעו, שניים מהם נפצעו באופן אנוש.
 

הודו: הסבלנות שלנו מוגבלת


גורמים בהודו שבו ואיימו אמש כי סבלנות הממשל מוגבלת וכי יגיע שלב בו לא תוכל עוד הודו להבליג על התוקפנות הפקיסטנית. זאת כאשר כמיליון חיילים עדיין עומדים משני צידי הגבול בחבל המריבה קשמיר.

למרות הסימנים להתקדמות בחזית הדיפלומטית, מאז נאומו של נשיא פקיסטאן, פרבז מושארף, על כוונותיו במלחמה במליציות המוסלמיות וביקור מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, בשבוע שעבר, הודו הודיעה כי אינה מוכנה להסיג את כוחותיה מקו החזית.

"ירי מקלעים מהצד ההודי המשיך לאורך כל הלילה", אמר אתמול מקור צבאי בפקיסטאן לסוכנות הידיעות רויטרס. בתגובה נמסר מהצד ההודי כי מדובר בחילופי אש שהפך להיות שגרתיים.
 
 

שר ההגנה ההודי: דיבורים בלבד לא יקדמו אותנו


שר ההגנה ההודי, ג`ורג` פרננדס אמר כי פקיסטאן עדיין לא מממשת את הבטחתה לפשוט על כל ארגוני הטרור האיסלאמיים בפקיסטאן, למרות הבטחת מושארף.

בראיון לרשת הטלויזה פוקס במהלך ביקורו בוושינגטון, אמר השר כי הממשלה בניו דלהי תמשיך לדבוק בהחלטתה שלא להסיג את כוחותיה מקו החזית עד אשר הממשל הפקיסטאני יסיים את הטרור בגבול בין המדינות.

"דיבורים בלבד לא עוזרים לקדם אותנו. עד כה לא השתנה המצב בגבול", טען שר ההגנה ההודי.
 

רוצים לדבר על זה?היכנסו לפורום אקטואליה בנענע

 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by