בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'מלחמת הכוכבים' הפסידה ל'מלחמת האשכים' 
 
 
חדשות נענע 

באוקטובר האחרון תבע ג'ורג' לוקאס חברה, שהפיצה באינטרנט סרט פורנוגרפי מצוייר, המבוסס על סרטי "מלחמת הכוכבים". בסוף השבוע נדחתה התביעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אימפריית הקולנוע "לוקאספילם", בבעלותו של ג`ורג` לוקאס, נחלה תבוסה ראשונה במלחמתה בפורנוגרפיה: בסוף השבוע האחרון קבעה שופטת פדראלי בסן-פרנציסקו שאין למנוע את הפצת הסרט המצויר הפורנוגרפי "Wank Solo", הראשון בסדרת סרטי "StarBallz" ("מלחמת האשכים", בתרגום חופשי).
 
לוקאס ושות`, שביקשו לשמור על האפיל הכל-משפחתי של סדרת סרטי מלחמת הכוכבים (Star Wars) ועל טוהר גיבורה האן סולו, תבעה את חברת "מדיה-מרקט-גרופ" באוקטובר האחרון, בטענה שהסרטונים שהיא מפיצה ברשת האינטרנט עבור כ-15 דולרים מפרים את זכויות היוצרים שלה. כתב התביעה טוען כי הדמויות כה דומות לאלו של סדרת "מלחמת הכוכבים", עד שיש בכך להטעות את הצופה לחשוב כי מדובר במוצר מאותה סדרה.

לוקאספילם השיקה את התביעה ברגל ימין, וזכתה במהרה בצו מניעה זמני נגד הפצת הסרט, אבל בשבוע שעבר קבעה השופטת קלודיה ווילקן כי יש "סיכוי זניח לבלבול" בין היצירות, ולפיכך יש להתיר את המשך הפצת "StarBallz".
 

רוצים לדבר על זה?

שני פורומים בנענע נאבקים על הסיפור המופלא הזה: פורום סקס ופורום קולנוע. בחרו גם אתם בפורום לפי נטיית לבכם, ובואו לדבר איתנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by