בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מלזיה עצרה 22 בני אדם השייכים לארגון שתכנן פיגועים במדינה 
 
 
חדשות  נענע

סינגפור מחזירה ב- 13 חברים נוספים באותו ארגון, הקשור לארגון אל-קעאידה; האמריקני שלחם עם הטליבאן יצא לארה"ב במטוס צבאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאלזיה עצרה עשרים ושניים בני אדם החברים בארגון מוסלמי שתכנן לבצע פיגועים בדרום מזרח אסיה. הארגון קשור לארגונו של הטרוריסט אוסעמה בן לאדן, אל קעאידה, כך מסרה משטרת מלזיה.

 
 
סינגפור הודיעה כי היא מחזיקה ב- 13 חברים נוספים באותו ארגון, ארגון ג`מאה איסלאמיה, שטענו כי תכננו לפגוע באמריקניים ובמטרות באי, וכי יש להם קשרים אם ארגונים דומים במלזיה ובאינדונזיה.

אינדונזיה, שנמצאת תחת לחץ לעצור את הקיצונים המוסלמיים, הודיעה בשבוע שעבר כי עצרה את אבו בכר באשיר, הקשור לארגון ג`מאה איסלאמיה ולארגון אל קעאידה.

בתוך כך, ראש סוכנות הביון האמריקנית ה- FBI, רוברט מולר, אמר היום כי מחקירת העצורים במחנה השבויים גואנטנמו בקובה עולה כי נמנעו פיגועים כנגד מטרות אמריקניות ברחבי העולם.

מולר אמר כי "פיגועים נוספים ברחבי העולם נמנעו בשל מידע שהגיע מן העצורים במחנה בקובה וממסמכים". מולר סירב למסור מידע על מטרות ספציפיות.

 

האמריקני שלחם בשורות הטליבאן, ג`ון ווקר לינדת`, נשלח לארצות הברית במטוס צבאי והוא צפוי לעמוד שם למשפט.

לינדת` עזב את ספינת המלחמה באטאן בים הערבי באמצעות מסוק והועבר למטוס מבאי אחר בשדה התעופה בקנדהאר, בדרום אפגניסטאן, כך מוסרים מקורות צבאיים

הפנטגון לא אישר את ההעברה, בטענה כי חשיפת מידע בנוגע למיקומו של לינדת` היא מסוכנת.

ווקר, שנשבה סמוך לקנדהאר צפוי לעמוד למשפט בארצות הברית. כתב האישום נגד ווקר (20) הוגש ב- 15 בינואר, אחרי 45 ימי חקירה. הוא הואשם בקשירת קשר לרצח אמריקאיים במלחמה באפגניסטאן ובתמיכה באוסעאמה בן לאדן ובארגון אל קעאידה. 
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום אקטואליה בנענע
 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by