בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים להיות בודקי בטא של נאפסטר? 
 
 
עידו קינן, חדשות נענ

(א) למה? (ב) כאן תוכלו לקרוא כיצד (ג) וזה לא יעזור לכם הרבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע שעבר, שלחה נאפסטר אימייל לגולשים שנרשמו לאתרה, ואשר נבחרו להיות בודקי בטא של הגירסה החדשה של התוכנה. אולם עמוד הרישום אינו מוגן סיסמה, וכל גולש יכול להירשם להיות בודק בטא, בתנאי אחד: שיש לו כרטיס אשראי עם כתובת מגורים בארה"ב.
 
לפי תנאי השימוש, אם תרצו להיות בודקי בטא של נאפסטר, תצטרכו להיות תושבי ארה"ב מעל גיל 18. מעשית, כל מה שתצטרכו הוא כרטיס אשראי עם כתובת בארה"ב. ומה אם אתם, נניח, ישראלים? "בעלי זכויות היוצרים, שמרשים לקהילת נאפסטר לחלוק במוזיקה שלהם, מגבילים את המקומות בהם מותר להפיץ את המוזיקה הזאת", נכתב בעמוד המיועד לגולשים הלא-אמריקאיים.
 
"בהתחשב ברשיונות שיש לנו עד כה, אנחנו לא יכולים להציע לחברים מחוץ לארה"ב את עומק ורוחב השירות שאתם מצפים להם מנאפסטר", נכתב שם. עם זאת, מבטיחה החברה ששירות נאפסטר יוצע במדינות ברחבי העולם "ברגע שנקבל עוד רשיונות שיכסו את הטריטוריות מחוץ לארה"ב".
 
 
בדיקת התוכנה צפויה להסתיים ב-14 בפברואר או בסמוך לו. בודקי הבטא מוגבלים להורדה של עד 150 שירים, שתוקפם עשוי לפוג בסיום תקופת הבדיקה. אם יש לכם כרטיס אשראי אמריקאי, אתם מוזמנים להוריד את התוכנה, לבדוק אותה ולספר לנו מה אתם חושבים (אפילו אם בחוזה ההתקשרות כתוב, באותיות גדולות, "בבקשה אל תדברו עם העיתונות").
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by