בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
22 שנות מאסר לגבר שאנס קטינה במשך שש שנים 
 
 
חדשות נענע 

באר שבע: הוארך מעצרו של גבר החשוד כי תקף מינית עיוורת; אב שאנס את שתי בנותיו נידון אתמול ל-20 שנות מאסר; "מי שנוהג כך בנשים, יישב שנים ארוכות בכלא", אמרו השופטים במתן גזר הדין; בן 94 חשוד בביצוע מעשה סדום בנכדו.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
22 שנות מאסר, מהן עשרים בפועל, נגזרו הבוקר (רביעי) בבית מהשפט המחוזי בחיפה כל תושב הצפון (48) שהורשע במעשי אונס של קטינה. הגבר אנס את הנערה כשהייתה בגילאים 8-14.

בית המשפט ציין בגזר הדין שהעונש שניגזר על הנאשם אינו מבטא דיו את חומרת מעשיו, ואת סלידת בית-המשפט ממעשים אלה.

ובבית המשפט השלום בבאר שבע הוארך היום בחמישה ימים מעצרו של גבר בן 40. הגבר חשוד כי תקף מינית אישה בת שמונים עיורת ומוגבלת.

ובבני ברק נעצר גבר כבן ארבעים החשוד כי ביצע מעשים מגונים בשתי בנותיה של חברתו לחיים, שהן שנות 14 ו- .17 המשטרה תבקש היום מבית המשפט להאריך את מעצרו.

 

20 שנות מאסר בפועל לאב שאנס את שתי בנותיו

20 שנות מאסר בפועל גזר אתמול בית המשפט המחוזי בבאר שבע על תושב הדרום (48) שאנס את שתי בנותיו, הביולוגית והחורגת, מאז ילדותן.

הנאשם אנס את בתו החורגת מאז היתה בת 16 והמשיך במעשיו גם לאחר שנישאה והפכה לאם. בביתו הצעירה ביצע מעשים מגונים ואונס במשך 7 שנים, מאז שהיתה בת 10.

בנוסף לתקופת המאסר הארוכה, גזר בית המשפט על הנאשם תשלום פיצויים בסך 25 אלף שקלים לכל אחת מבנותיו.

לדברי השופטים, יש משמעות הרתעתית בגזר הדין. "על הכל לדעת כי מי שנוהג כך בנשים, יישב שנים ארוכות בבבית הכלא", אמרו בעת הקראת גזר הדין.

 

בן 94 חשוד בביצוע מעשה סדום בנכדו

בן 94 מרעננה נעצר בחשד שביצע מעשה סדום ומעשים מגונים בנכדו בן ה-12.

התלונה בנושא הוגשה במשטרת כפר סבא לאחר שהנכד הלוקה בשכלו סיפר ליועצת החינוכית בבית ספרו שהסב, המתגורר יחד עם משפחתו, נוהג לגעת בו. הנער נחקר בידי חוקרת ילדים ולפי עדותו נגע הסב מספר פעמים באיבר מינו ובמקרים אחרים ביצע בו מעשה סדום.

הסב נעצר לחקירה והכחיש את המיוחס לו. למרות ההכחשה החליטה המשטרה להביאו לבקש את שחרורו בתנאים מגבילים וביניהם הרחקתו מביתו ומסביבת ילדים.

בהחלטה הורה השופט דוד גדול לשחרר את הסב לאחר שבנו יחתום על ערבות בסך 5000 ש"ח, ובתנאי שישהה במעצר בית בבית מלון בהרצליה במשך 10 ימים.
 
 

רוצים לדבר על זה?

הכנסו לפורום קשר השתיקה בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by