בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחלקת המדינה האמריקנית: זיני לא ביקש לפרוש מתפקידו 
 
 
חדשות נענע 

גם גורמים בלשכת ראש הממשלה הכחישו את הדיווחים ברשת 'אל ג'זירה', לפיהם השליח המיוחד איבד את אמונו בערפאת, ולא רואה טעם בהמשך שליחותו; ראש אמ"ן: האמריקנים נואשו מערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 


דובר מחלקת המדינה האמריקנית, ריצ`רד באוצ`ר, מכחיש הערב (שלישי) את הפרסומים בתחנת הטלויזיה "אל ג`זירה", לפיהם השליח האמריקני המיוחד למזה``ת, הגנרל אנתוני זיני, ביקש לסיים את שליחותו באזור.
 

גם גורמים בלשכת ראש הממשלה אמרו כי נמסר להם מארה"ב שהידיעה אינה נכונה. "אל-ג`זירה" דיווחה כי זיני מבקש לפרוש מתפקידו כמתווך בין ישראל לרשות הפלסטינית.

על פי הדיווח, המתבסס על מקורות מערביים, פנה זיני ליועצת לביטחון לאומי של הנשיא בוש, קונדוליסה רייס, וביקש להשתחרר מתפקידו כיוון שאיבד את אמונו בערפאת, ולפיכך הגיע למסקנה שאין תועלת בחזרתו לאיזור.
 

ראש אמ"ן: האמריקנים נואשו מערפאת


בתוך כך, ראש אמ"ן, האלוף אהרון זאבי (פרקש), אמר היום בישיבת וועדת חוץ וביטחון כי האמריקנים רואים בערפאת "מקרה אבוד". לדבריו, "ארה"ב הגיעה למסקנה כי הוא בעיה ללא פתרון, ונואשה ממנו". עם זאת ציין זאבי, כי ארה"ב ממשיכה לראות בערפאת את הכתובת היחידה להדברות עם ישראל.

יצויין, כי אתמול נשמעו הערכות לפיהן ארה``ב שוקלת להציב לערפאת אולטימטום, שיכלול דרישה למלחמה בתשתית הטרור. ביום ראשון מסרו מקורות מדיניים בירושלים, כי האמריקנים החלו, למעשה, בחיפוש אחר אלטרנטיבות שלטוניות לערפאת, והם נערכים לאפשרות של מלחמת אזרחים בשטחים.

עוד ציינו גורמים אמריקנים כי וושינגטון לא העבירה לישראל מסרים בהם מתבקשת ישראל להגביל את פעולות התגובה שלה נגד מטרות של הרשות הפלסטינית.

 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו עכשיו לפורום אקטואליה בנענע, וחוו דעתכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by