בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשות לא מגנה את הפיגוע בירושלים 
 
 
חדשות נענע 

וזאת בניגוד להודעות הגינוי שפורסמו לאחר פיגועים בעבר; אבו רודיינה: האחריות כולה מוטלת על ממשלת ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יועצו של ערפאת, נביל אבו רודיינה, אמר הבוקר (רביעי) בתגובה לפיגוע בירושלים כי "האחריות כולה מוטלת על ממשלת ישראל האחראית על חידוש גל האלימות נגד העם הפלסטיני והרשות הפלסטינית".

בכך, לראשונה, לא מגנה הרשות הפלסטינית את פיגוע הירי אתמול בירושלים, שבו נהרגו שתי ישראליות, זאת בניגוד להודעות הגינוי שפורסמו לאחר פיגועים בעבר. 
בעקבות חידוש מדיניות החיסולים ופעולות צה"ל בערים הפלסטיניות הכריזו הפלגים הפלסטינים השונים, ובראשם הפתח והחמאס, על כוננות עליונה להדיפת פעולות צה"ל.


אתמול אמר חוסאם חדר, מראשי התנזים של הפתח בגדה ובאזור שכם, כי העובדה שאיש פתח הוא זה שביצע את הפיגוע בירושלים, אין משמעותה שהפתח משנה אסטרטגיה וחוזר לבצע פיגועים בתוך הקו הירוק.

לדבריו, "הדיכוי ומעשי ההרג של הנאצים הישראלים הוא זה שגורר פיגועים הפוגעים בחפים מפשע, להם אני מתנגד, אבל ישראל היא זו האחראית. הייתי מעדיף פעולות של כל הפלגים הפלסטינים רק בשטחי 67`, אבל הנאצים פועלים אצלנו בכל השטחים".

לדברי חדר, העם הפלסטיני ימשיך להיאבק בכיבוש בכל כוחו, ועל הישראלים להבין שהם אינם יכולים לצפות שהפלסטינים יישבו בחיבוק ידיים לנוכח התגברות מעשי ההרג, החיסולים והריסת הבתים".

אתמול אמר ראש אמ"ן, האלוף אהרון זאבי (פרקש), כי האמריקנים רואים בערפאת "מקרה אבוד".

לדבריו, "ארה"ב הגיעה למסקנה כי הוא בעיה ללא פתרון, ונואשה ממנו".

אתמול פרסמה מחלקת המדינה האמריקנית הודעת גינוי על הפיגוע ובה נאמר: "ארצות הברית מגנה בחריפות את הפיגוע בירושלים ומברכת על יציאת כוחות צה"ל מטול כרם".

 

נביל שעת אושפז בסעודיה

בכיר הרשות הפלסטינית, נביל שעת`, מאושפז זה היום הרביעי בבית החולים על שם המלך פייסל בריאד שבסעודיה והוא מטופל שם בשל פריצת דיסק בגבו.

רופאיו יחליטו השבוע אם לנתחו. איש הרשות הפלסטינית, מוסטפה דיב, מסר לסוכנות אי.פי כי מצבו של שעת` משתפר.
 
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by