בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמזון: משלוחים חינם בקנייה מעל 99 דולר 
 
 
חדשות נענע

המבצע של עונת החגים תקף מעתה כל השנה, אולם חלות עליו מספר הגבלות; החברה התחייבה לא להעלות את המחירים; מנכ"ל החברה, ג'ף בזוס: הצעד יקר, אבל יביא עסקאות חדשות בטווח הארוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול, באותו יום בו הכריזה קמעונאית האינטרנט אמזון על רווח לראשונה בתולדותיה, הוחלט שם לפתוח במבצע שיווק אגרסיבי, כך מדווחים חדשות CNET. מבצע המשלוחים חינם בארה"ב על קנייה מעל 99 דולר, שהתקיים בתקופת החגים, יחול כעת לאורך השנה. אולם מקריאה של תנאי המבצע עולה, שמוצרים רבים אינם נכללים בו.
 
"זה בהחלט הימור, אבל זה בהחלט הימור מחושב", אומר מנכ"ל החברה, ג`ף בזוס. "זו השקעה רצינית מצידנו בטווח הקצר. אבל אנחנו חושבים שזה יהיה מנוע רציני לעסקאות חדשות". יחד עם זאת, החברה מתחייבת להימנע מהעלאת מחירים למימון המשלוחים. עם פרסום תוצאותיה הפיננסיות אתמול מסרה החברה, כי הגידול במכירותיה ברבעון האחרון של 2001 נבע משמירה על רמת מחירים נמוכה.
 
משלוחים חינם הם גורם משיכה לקונים השני רק לקופונים, אומר טים סטורם, מנהל Fatwallet.com, אתר המוקדש למציאת מבצעים והנחות באינטרנט. לדבריו, ניסיון העבר מראה שהורדת מחירים של קמעונאית אינטרנט גדולה תמיד הביא להורדת מחירים אצל המתחרות.
 
 
בשנה שעברה החל בארנס&נובל.קום, אתר רשת חנויות הספרים, במבצע משלוח חינם לשני מוצרים ומעלה, יומיים לאחר שאמזון הכריזה על משלוח חינם לספרים, מוזיקה וקלטות ווידאו. דוברת בארנס&נובל, קרולין בראון, מסרה אתמול שהמבצע עדיין בתוקף, וטרם הוחלט לסיימו, משום ש"זה שירות שאנחנו יודעים שהלקוחות שלנו אוהבים".
 
מקריאת תנאי המבצע של אמזון עולה, שהוא לא חל על צעצועים, משחקי וידאו וציוד נילווה, מוצרים לתינוקות, מוצרים של קמעונאיות צד-שלישי המוכרות מוצרים באתר, ספרים אלקטרוניים, תלושי מתנה, מוצרים משומשים\מחודשים, מכירות פומביות ועוד. בנוסף, משלוח החינם לוקח בין 3 ל-5 ימים יותר ממשלוח בתשלום, ו"עשויים לחול תשלומים מיוחדים על מוצרים, הזמנות או טיפול".
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by