בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלולייט מחזיקה את הראש מעל המים 
 
 
חדשות נענע

זרוע האינטרנט של Kmart, הקמעונאית שנקלעה לקשיים, ממשיכה בינתיים בעסקים כרגיל; הקיצוצים שעברה בחודשים האחרונים עשויים להיות גלגל ההצלה שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
BlueLight, זרוע האינטרנט של הקמעונאית Kmart, עברה צמצומים רבים מאז הקמתה לפני שנתיים. אולם בדיעבד, ייתכן שאלו הצילו אותה מסגירה, לאחר ש-Kmart הכריזה אתמול על פשיטת רגל. על כך מדווחת סוכנות רויטרס.
 
בעוד חברת האם מכריזה על רה-ארגון במסגרת בקשה להכרזה על פשיטת רגל, עברה בלולייט מהמטה היוקרתי למבנה זול יותר, אם כי עלות המעבר הסתכמה ב-12 מיליון דולר. "העסקים כרגיל, נכון לעכשיו. מוקדם מדי לומר מה יקרה", אמר דובר בלולייט, דייב קאראקר. לדבריו, לחברה יש עוד הרבה סחורה למכור, והוא לא צופה בעיות בשירות.
 
קאראקר אמר, שמאז תחילת אוגוסט חל קיצוץ של 75 אחוז בהוצאות התפעול של האתר. מחזק את דבריו קן קאסאר, אנליסט ג`ופיטר מדיה מטריקס: "ההוצאות של בלולייט קוצצו בדרמטיות בחודשים האחרונים, וכעת זה עסק שהרבה יותר קל להצדיק".
 
 
המעבר לבניין הזול יותר הוא האחרון בשרשרת קיצוצים שעברה החברה מאז הקמתה בקיץ 2000, כאשר בועת האינטרנט כבר הייתה אחרי השיא. היא הוקמה כחברה עצמאית במטרה להנפיק בבורסה, אולם כונסה חזרה אל תוך קיי-מארט, שמטפלת ברוב הנושאים המנהליים. כוח האדם שלה קוצץ, מ-220 בשיא ל-40 היום, והיא הפסיקה למכור בגדים.
 
שירות האינטרנט שסיפקה חינם, על מנת למשוך לקוחות של קיי-מארט לעבור לאינטרנט, עולה כעת כסף. אפילו פלטפורמת המסחר האלקטרוני, שנבנתה על ידי החברה, הושלכה לסל, והחברה משתמשת בתשתיות זולות יותר במיקור-חוץ (אאוטסורסינג).
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by