בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסטארט-אפ של ווזניאק 
 
 
חדשות נענע

סטיב ווזניאק, מממציאי אפל, פותח סטארט-אפ חדש למכשירים ניידים; השיג מימון ראשוני של 6 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סטיב ווזניאק, ממייסדי אפל, הודיע היום על הקמת Wheels of Zeus (WoZ), סטארט-אפ לייצור מכשירים ניידים, שיסייעו "לאנשים יומיומיים לעקוב אחר דברים יומיומיים". לעת עתה, ווזניאק לא חושף מה בדיוק יהיה המוצר החדש. על כך מדווחת סוכנות רויטרס.
 
ב-1976, המציא ווזניאק, יחד עם חברו לספסל הלימודים, סטיב ג`ובס, את הגרסאות הראשונות של מחשב האפל, שלימים היה המחשב האישי הראשון. ווזניאק עזב את אפל בתחילת שנות השמונים, ועסק בפעולות פילנטרופיות וארגון פסטיבלי רוק. כעת הוא שב מאחורי הקלעים אל קידמת הבמהWoZ : הוא לא רק ראשי התיבות של שם החברה, אלא גם כינויו של ווזניאק.
 
"ההתחדשויות האחרונות במערכות ה-GPS (מערכות לאיכון לוויני - המערכת) וטכנולוגיות אנטנות, יחד עם הירידה במחיר כוח העיבוד ורשתות דו-כיווניות, יוצרות האפשרויות מרגשות למכשירים ושירותים חדשים", מסר ווזניאק בהודעה, שהפנתה את הסקרנים לאתר החברה. אולם זה מפנה אל אתרו האישי של ווזניאק, שם אין פרטים לגבי המוצר.
 
 
לפי הודעה של ווזניאק, הוא השיג כבר מימון ראשוני של 6 מיליון דולר מחברות הון הסיכון מיביוס ונצ`ר קפיטל ודרייפר פישר ג`ורווטסון, וממספר משקיעים פרטיים. דרייפר פישר ג`ורווטסון הייתה, בין השאר, הבעלים הראשונים של שירות האימייל החינמי מבוסס הרשת הוטמייל. טים דרייפר, מייסדה ומנהלה של הקרן, יהיה יו"ר WoZ.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by