בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס תוקפת את הצעת בן אליעזר בנוגע לתקציב 
 
 
חדשות נענע 

שרון ובן אליעזר ידונו היום בתקציב; יו"ר העבודה פנה לרה"מ, ודרש ממנו להקפיא את חוק הנגב ואת חוק משפחות ברוכות ילדים, ולהקפיא ההטבות למתנחלים. לשכת רה"מ: זה תרגיל ביחסי ציבור, האחריות לפריצת מסגרת התקציב מוטלת על העבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר אלי ישי, יושב ראש סיעת ש"ס, תוקף בצהריים (חמישי) את הצעתו של ראש מפלגת העבודה, השר בנימין בן אליעזר, להקפיא את חוקי הנגב ולבטל את חוק משפחות ברוכות ילדים.

לדברי ישי, "במקום להיאבק על מיסוי חוק ההון, צמצום הפערים החברתיים והעמסת חלק מהנטל גם על המעסיקים, מבקשת מפלגת העבודה לחסל את מעט ההגנות הסוציאליות שעוד נותרו בתקציב".

ראש הממשלה, אריאל שרון ושר הביטחון, בן אליעזר, ישובו ויוועדו היום בענין התקציב.

 
יו"ר מפלגת העבודה, דרש מרה"מ שרון לבטל את הסיכומים שהושגו באחרונה בדבר יישום חלקי של חוקים חברתיים, שהושגו בתמיכת מפלגת העבודה.

בן אליעזר הודיע לשרון כי הוא דורש להקפיא את חוק הנגב ואת חוק משפחות ברוכות ילדים, להפחית את הקלות המס למתנחלים, ולזרז את הרפורמה במערכת המס.

מקורביו של שר הביטחון אמרו כי בן-אליעזר מסר לשרון שמפלגת העבודה תקבל "אחריות לאומית" רק אם יבוטלו סיכומי התקציב, ויופחתו ההטבות למתנחלים.

מלשכת רה"מ נמסר בתגובה כי ההודעה היא "תרגיל ביחסי ציבור", וכי האחריות לפריצת מסגרת התקציב מונחת לפתחה של מפלגת העבודה.

"חבל שבן-אליעזר לא גילה עמדות אלו לפני כחודש, בפגישתו עם ראש הממשלה", אמר מקור בלשכה. לדבריו, באותה פגישה דרש בן-אליעזר להשאיר את חוק הנגב בתקציב, ותוצאת הדבר היתה וויתורים לסיעות החרדיות.

גורמים באוצר אמרו כי הכרסום בחוק הנגב גרר לחיסול תוכנית ההתאמות בתקציב, והוביל להורדת הריבית ולפיחות החריף בשקל.
 

רוצים לדבר על זה?

בטח רוצים. היכנסו לפורום אקטואליה בנענע, וחוו דעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by