בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החל משפטו של האמריקני שלחם לצד הטליבאן 
 
 
חדשות נענע 

ג'ון ווקר לינדת' מוחזק בבית כלא בורג'יניה; עו"ד מחה על כך שמאז מעצרו לא התאפשר לווקר להיפגש עימו או עם בני משפחתו ואמר כי יבקש מבהמ"ש לפסול את שיחותיו של ווקר עם ה-FBI מלשמש כראיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האמריקני שנלחם בשורות הטליבאן, ג`ון ווקר לינדת` הואשם בבית המשפט הפדרלי בוירג`יניה בקשירת קשר לרצח אמריקנים ובסיוע לאוסעאמה בן לאדן וארגון אל קעאידה.

השופט קרטיס סוול הקריא את כתב האישום והבהיר כי ווקר מבין את ההאשמות נגדו. השופט הוסיף כי אם יורשע, צפוי ווקר להיכלא למשך שארית חייו. אולם אם יתווספו נגדו האשמות נוספות, ייתכן שייגזר עליו גזר דין מוות.

ווקר נשאר בבית המעצר עד השימוע המוקדם במשפט ב-6 בפברואר.

היום אמר עורך הדין ג`יימס ברוסנאהון כי ווקר שכר אותו לייצגו במשפט, במכתב שכתב לו כשהוחזק בספינת הקרב של ארצות הברית.

הוריו של ווקר, מרילין ווקר ופרנק לינדת`, המתגוררים באזור סן פרנסיסקו, הגיעו היום לכלא אלכסנדריה, מלווים בעורך דין, בתקווה לפגוש את בנם. אולם שלטונות הכלא מנעו זאת מהם. 
עורך דינו של ווקר הביע אתמול זעם על כך שמרשו הוחזק בבידוד מאז מעצרו באפגניסטאן והטיל ספק ביכולתו של ה-FBI להשתמש בתמלילי שיחותיו עם ווקר, כראיות קבילות במשפט נגדו.

"מעולם לא נתקלתי בתיק בו אדם, שהממשלה ראתה בו מועמד ודאי למשפט, שהוחזק מהיום הראשון בבידוד ולא נפגש עם עו"ד או בני משפחתו", אמר עו"ד גיימס ברוסנן.

ברוסנן אמר את הדברים לאחר שליווה את הוריו של ווקר, פרנק ומרילין לבית הכלא באלכסנדריה , ורג`יניה בו מוחזק בנם. ההורים ועו"ד לא הורשו להיפגש עם ווקר.

הפגישה אמורה היתה להיות האיחוד המשפחתי הראשון בין ווקר למשפחתו לאחר יותר משנתיים, מאז שעזב את קליפורניה ונסע ולמזרח התיכון.

עו"ד ציין כי ווקר נחקר במשך 54 יום ללא פגישה עם עו"ד: "העובדה הזו תצטרף להישקל במשפטו של ווקר, יתכן שנבקש לפסול ראיות שהתקבלו תחת לחץ בלתי סביר ומניעת זכויות יצוג בסיסיות", כדבריו.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by