בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנה לבחירות על PC 
 
 
חדשות נענע

התוכנה של VoteHere תואמת את הסטנדרטים של ועדת הבחירות הפדרלית, טוען מכון מחקר; מנהלת בחברה: התוכנה תאפשר הצבעה באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכון המחקר Wyle Laboratories הכריז, כי תוכנה של חברת VoteHere להצבעה בבחירות עומדת בסטנדרטים של ועדת הבחירות הפדרלית בארה"ב, כך מדווח אתר FCW. עם זאת, דרושים עוד אישורים רבים על מנת להכניסה לשימוש בבחירות, והם ככל הנראה לא יתקבלו בזמן לשלוש מערכות הבחירות הקרובות (קונגרס, מדינתיות ומקומיות).
 
התוכנה, ששמה VoteHere Platinum Election System, יכולה לעבוד על מחשבים אישיים, מה שמוזיל את עלותה ומעלה את אמינותה לעומת השיטות הקיימות, נמסר מ-VoteHere. התוכנה תאפשר להחליף את הקלפי במחשב אישי, ואת ספירת הקולות לבצע על שרת.
 
כל קול מוצפן, ולדברי ג`ניפר קרלי, מנהלת עניינים ממשלתיים ב-VoteHere, החברה יכולה להוכיח שרק קולות כשרים נספרים. קרלי אמרה, שהתוכנה אמנם אמורה להחליף קלפיות במקומות ההצבעה המסורתיים, אך היא תאפשר גם לקדם את נושא ההצבעה באינטרנט.
 
 
מדינות ומועצות מקומיות רבות מחפשות תחליף למערכות ההצבעה הישנות, כולל מכונות ניקוב הכרטיסים, אשר גרמו לבלבול בספירת הקולות בבחירות האחרונות לנשיאות. אולם ועדת הבחירות הפדרליות עוד צריכה לבדוק את ממצאי Wyle, ולדברי קרלי, התוכנה צריכה גם לעבור אישורים של המדינות עצמן.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by