בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הגבלות על אינטרנט-קפה בקליפורניה 
 
 
חדשות נענע

בעקבות רצח שאירע באינטרנט-קפה, הטילה מועצת עיריית גרדן גרוב הגבלות על עסקים קיימים, ואסרה הקמה של חדשים בזמן הקרוב; ראש העיר: האינטרט-קפה הפך לאולם הסנוקר של ימינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת עיריית גרדן גרוב, קליפורניה, הטילה שלשום בערב מגבלות על הענקת רשיונות להפעלת אינטרנט-קפה, כך מדווחים חדשות CNET. ההחלטה התקבלה בעקבות מקרי רצח ותקיפה שארעו לאחרונה בבתי אינטרנט-קפה בעיר.
 
בנובמבר אשתקד, תקפה קבוצת בני נוער שלושה גברים ב"פי.סי. קפה". בדצמבר, נדקר גבר ב"I-נט פי.סי. קפה", ובחניון שליד "פי.סי. קפה" נרצח בדקירת מברג פונג הו לי, בן 20. "זו הייתה נורת אזהרה", אמר לניו-יורק טיימס ראש עיריית גרדן גרוב מזה שמונה שנים, ברוס א. ברודווטר, "פתאום חשבנו, מה קורה כאן? האם בתי הקפה הללו הופכים להיות מקומות בהם בריונים מתאספים, כמו באולמות סנוקר בעבר?".
 
תפוצת בתי האינטרנט-קפה גדולה בדרום קליפורניה, ובמיוחד באזורים עם אוכלוסיות אסיאתיות גדולות. אולם הלקוחות לא גולשים הרבה, אלא משחקים במשחקי מחשב מלאי אקשן ואלימות. לדברי ברודווטר, 21 בתי האינטרנט-קפה הם הרבה לעיר בת 170 אלף תושבים.
 
 
התקנות הזמניות אוסרות פתיחה של בתי אינטרנט-קפה ב-45 הימים שאחרי קבלתן. עסקים קיימים נדרשים, תוך 90 יום, להציב מצלמות אבטחה, לא לפתוח את העסק אחרי 2:00, ולא לאפשר לקטינים להיכנס בשעות הלימודים או אחרי 20:00 בימי לימודים.
 
"אנחנו לא מתנגדים לדברים הללו, אתה נכנס ורואה את הצעירים הללו נהנים", הסביר ברודווטר, "אנחנו רק רוצים לוודא שלא יכנסו גורמים שליליים שיקלקלו להם את החוויה".
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by