בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החמאס: ננקום את חיסול באכר חמדאן  
 
 
חדשות נענע 

שני טילים נורו לעבר רכבו של מפקד הזרוע הצבאית של הארגון בחאן-יונס; בישראל: חמדאן התכונן לבצע פיגוע-טרור גדול ברצועה; אחראי לתכנון חדירת המחבלים למוצב 'אפריקה' שבמהלכה נהרגו 4 חיילי-צה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון החמאס מאיים היום (שישי) כי ינקום את מותו של עדאלי חמדאן, מפקד הזרוע הצבאית של הארגון בחאן-יונס, שחוסל הלילה ברצועת עזה על ידי ישראל.

לדברי מחמוד א-זהאר, מראשי הארגון ברצועה, מדובר ב"טיפה בים הפשעים הישראליים" וכי ישראל תהיה אחראית לתוצאות ההרסניות של ההתנקשות.
 
שני טילים שנורו ממסוק אפצ`י חיסלו הלילה את עדלי באכר חמדאן (27). בהודעת דובר צה"ל נאמר כי חמדאן, שחוסל בתוך מכוניתו, אחראי לעשרות פיגועי ירי, מטענים ומרגמות, ותכנן לבצע פיגוע רצחני בשטח הרצועה.

עוד נאמר כי ב- 10 בינואר עצרה המשטרה הפלסטינית את חמדאן, אך הוא שוחרר לאחר זמן קצר. בין השנים 1993-1996 שהה במעצר בישראל בשל חברותו בחמאס.

לטענת גורמים בישראל חמדאן היה בעיצומן של הכנות לקראת פיגוע-טרור גדול ברצועת עזה וכי בין היתר הוא אחראי לתכנון חדירת המחבלים למוצב `אפריקה` שבמהלכה נהרגו ארבעה חיילי-צה"ל.

לדברי הפלסטיניים, עשרה פלסטינים נוספים נפצעו בפעולה, אחד מהם הוא חוסאם אחמד נימר חמדאן, בנו של בכיר בתנועת החמאס ברצועה, שרגלו נקטעה.

שעה קלה לאחר החיסול יצאו מאות מתושבי חאן-יונס לתהלוכת מחאה בה קראו לנקום את דמו של חמדאן ולבטל את הפסקת האש עם ישראל.
 

ישראל מכחישה קשר לחיסול מנהיג הפלנגות לשעבר

 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו עכשיו לפורום צבא וביטחון בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by