בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדיון בחוק ההסדרים יימשך היום 
 
 
חדשות  נענע

אתמול הבטיח שר האוצר ליו"ר ועדת הכספים ליצמן כי הקיצוץ בקיצבאות הילדים יהיה לשנה אחת בלבד; מוקדם יותר הפסיק ליצמן את הדיונים בוועדה בעקבות ההתנגדות לדרישתו; שכרם של ראשי מערכת הביטחון יוקפא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכספים תחדש הבוקר (חמישי) את הדיונים בחוק ההסדרים, בעקבות פשרה שהושגה אתמול בין שר האוצר, סילבן שלום, לבין יו"ר ועדת הכספים, יעקב ליצמן (יהדות התורה), בדבר הקיצוץ בקצבת משפחות ברוכות ילדים.

אתמול אחר הצהריים הפסיק ליצמן את הדיונים במפתיע. זאת לאחר ששר האוצר לא קיבל את דרישתו להחיל את הקיצוץ על הקצבאות לשנה אחת בלבד.
 
בשעות הערב סוכם בין ליצמן לראש הממשלה שרון כי הקיצוץ, בשיעור של 12 אחוזים, יהיה בתוקף רק עד סוף השנה.

למרות ההתנגדותה של סיעת ש"ס לתקציב, במשרד האוצר מקווים לאשר את התקציב כבר ביום רביעי הבא.
 

ח"כ כץ: להכליל הטבות לגימלאים

שלשום חל עיכוב בדיון בוועדת הכנסת עקב דרישתו של יו"ר הוועדה, יוסי כץ, להכליל בחוק גם את סעיפי ההטבות לגימלאים. כץ נועד בנושא עם אנשי האוצר והגיע עימם להבנות בנושא.

יצוין כי כץ מעכב העברת החוקים במחאה על ההחלטה להקפיא החוק המעניק הנחות בתרופות לגמלאים וקשישים, המקבלים קצבת הבטחת הכנסה.

מוקדם יותר העריכו בקואליציה כי בתמורה להסכמתו של כץ לקידום החקיקות יקצה האוצר סכום של 20-30 מיליון שקל להפעלתו החלקית של החוק. כץ הודיע כי יסכים לפשרה האוצר, ובלבד שהחוק יופעל כבר השנה.
 
 

שכר ראשי מערכת הביטחון יוקפא

הממונה על השכר באוצר, יובל רכלבסקי, הורה אתמול להקפיא את שכרם של הרמטכ"ל, מפכ"ל המשטרה ,ראש השב"כ, ראש המוסד ונציבת שרות בתי הסוהר בשנת 2002.

הקפאת שכרם תחסוך כעשרת אלפים שקלים בחודש.

בגלי צה"ל דווח כי בניגוד לשכר חברי הכנסת והשרים עד כה לא הוקפא שכרם של חמשת האישים ששכרם החודשי נע בין חמישים לשישים אלף שקלים בחודש.
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by