בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה'קיצוץ' בתקציב4 : מכוניות חדשות לנהגים של שרון 
 
 
חדשות  נענע

כך פורסם הבוקר בגלי צה"ל; גורם בכיר במנהל הרכב: זו שערורייה; יו"ר ועדת הכנסת: 'מצד אחד פוגעים בשכבות החלשות, ומצד שני מרפדים את סביבתם הקרובה'

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ארבעת נהגיו של ראש הממשלה אריאל שרון קיבלו לאחרונה ארבע מכוניות חדשות לשימושם האישי, זאת בשיאו של הניסיון לקצץ בתקציב המדינה, כך פורסם היום (ראשון) בגלי צה``ל.
 

מחירן של ארבע המכוניות, מסוג טויוטה "קורולה", הוא כחצי מיליון שקל בסך הכל, ואינן משמשות את ראש הממשלה, אלא מיועדות להביא את הנהגים מבתיהם אל העבודה במשרד ראש הממשלה ובחזרה.

גורם בכיר במנהל הרכב הגדיר את העניין כשערורייה. "שעד כה נהנו ארבעת הנהגים משני כלי רכב צמודים בלבד, ולא ברור מדוע ראש הממשלה קורא מצד אחד לקיצוץ, ומצד שני מכפיל את צי הרכב של נהגיו", אמר הגורם.
 

'מצד אחד פוגעים בשכבות החלשות, ומצד שני מרפדים את סביבתם הקרובה'


יושב ראש ועדת הכנסת, ח"כ יוסי כץ מהעבודה, מתח בתגובה ביקורת על לשכת ראש הממשלה. "לא יתכן שלשכת ראש הממשלה דורשת מצד אחד לפגוע בשכבות החלשות ובגימלאים ומן הצד השני מרפדת את סביבתה הקרובה בצ`ופרים מנקרי עיניים", הדגיש כץ.

חברת-הכנסת ענת מאור ממרצ אמרה הבוקר: "שערוריית קניית המכוניות לשימושם האישי של נהגי ראש הממשלה מוכיחה את אטימות הממשלה והעומד בראשה".
 
 

רוצים לדבר על זה?היכנסו לפורום אבטלה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by