בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחו הערעורים על גזר הדין במשפט נמרודי 
 
 
חדשות  נענע

ערעורו של נמרודי וערעור המדינה על גזר הדין בפרשה נדחה והחלטת בית המשפט המחוזי נותרה על כנה; נמרודי הורשע במסגרת עסקת טיעון ונדון ל- 25 חודשי מאסר בפועל; עורכי דינו של נמרודי: הוא לא יצטרך לשוב לכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית המשפט העליון דחה הבוקר (ראשון) את שני הערעורים על גזר הדין במשפט נמרודי והותיר על כנו את החלטת בית המשפט המחוזי בת-אביב.
 

נמרודי הורשע במסגרת עסקת טיעון בשיבוש הליכי משפט, הטרדת עדים, מרמה ובהפרת אמונים בתאגיד. הוא נדון ל- 25 חודשי מאסר בפועל וערער בבקשה להקל בעונשו. מנגד, המדינה ערערה ודרשה להחמיר בעונשו.

השופטים קבעו כי אין מקום להתערב בהחלטת בית המשפט המחוזי, והורו לעכב את כניסת נמרודי לכלא עד ה-10 במארס, אז יתנהלו דיונים בין פרקליטיו של נמרודי לבין נציגי שירות בתי-הסוהר שבסופם יוחלט אם עליו להכנס לכלא.

עורכי דינו של נמרודי טוענים שהוא לא יצטרך לשוב לכלא משום שהוא כבר ריצה 15 חודשי מאסר ומשום שיש לנקות שליש מעונשו.

בגלי צה``ל דווח כי אחד מפרקליטיו של נמרודי, עורך הדין דן אבי יצחק, שב ותקף הבוקר את העיתון "ידיעות אחרונות" בטענה שפרסום הכתבה אודות משפט נמרודי ניסתה להטות את השופטים.

"עיתון ידיעות אחרונות ניסה להשפיע על החלטת בית המשפט, ע"י פרסום כזבים וחצאי אמיתות. זהו דבר חמוד ביותר ואני מקווה שיועץ המשפטי לממשלה יתעשת, ויורה לחקור בדבר", אמר עו"ד אבי יצחק.
 

רוצים לדבר על זה?היכנסו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by