בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה ניצחה את מפעיל האתרים הנאו-נאציים 
 
 
חדשות נענע

חברת אמריקאית רשמה אתרים תחת השמות הגרמניים "המשרד להגנת החוקה" ו"משרד הפנים"; חלקם הובילו לאתרים נאו-נאציים; WIPO פסק: השימוש לא היה בתום לב, והדומיינים יפונו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה ניצחה בדרישתה לפנות דומיינים, שחלקם שימשו לניתוב גולשים לאתרים נאו-נאציים, כך מדווחת סוכנות רויטרס. ארגון WIPO קבע, שהחברה שרשמה את הדומיינים, RJG Engineering האמריקאית, עשתה זאת בחוסר תום לב.
 
RJG רשמה את verfassungsschutz ("המשרד להגנת החוקה") בסיומת org, ו-bundesinnenministerium ("משרד הפנים") בסיומות net, com ו-org. גרמניה התלוננה על כך ל-WIPO (ארגון הקניין הרוחני העולמי), הגוף האחראי על יישוב סכסוכים בתחום כתובות האינטרנט.
 
ממידע שמסרה גרמניה עלה, ששניים מהאתרים ניתבו את הגולשים לאתר של קבוצה נאו-נאצית, אותה מנהל גרהארד לאוק, נשיא RJG. חומר נאו-נאצי אינו חוקי בגרמניה, ובנובמבר 2000 פתחה התביעה הכללית במדינה בחקירה נגד פורטל יאהו! בגרמניה, בחשד שאפשר מכירה פומבית של "מיין קאמפף" של היטלר.
 
 
WIPO פסק, כי לגרמניה יש זכויות יוצרים על השמות שנרשמו, וכי הם מוכרים בגרמניה כמייצגים את משרדי הממשלה. הארגון קבע, כי האתרים יוצאו מחזקת חברת RJG.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by