בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט לא יתערב בתביעה של AOL נגד מיקרוסופט 
 
 
חדשות נענע

נכון לעכשיו, השופטת מאמינה שהצדדים יכולים לפתור זאת לבד; אם עד יום שני לא יושג הסכם, יחזרו הצדדים לבית המשפט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השופטת המחוזית קולין קולר-קוטלי, המפקחת על משפט ההגבלים העסקיים נגד מיקרוסופט, לא תתערב בשלב זה בתביעה שהגישה AOL נגד מיקרוסופט, כך מדווחת סוכנות רויטרס. קולר-קוטלי כתבה בצו שהוציאה ביום חמישי, כי הנושא מצומצם דיו להיפתר ללא התערבותה, אולם ציוותה על AOL לדווח לה ביום שני, אם עדיין לא הגיעו החברות להסכם.
 
ב-22 לינואר, הגישה AOL, הבעלים של נטסקייפ, תביעה נגד מיקרוסופט, בטענה שזו פגעה בדפדפן של נטסקייפ באמצעות טקטיקות עסקיות בלתי חוקיות. AOL תבעה לפסוק לה פיצוי כספי, וכן לחייבה להפריד את הדפדפן אקספלורר ממערכת ההפעלה ווינדוז.
 
בדיון שנערך בנושא, האשימה מיקרוסופט את AOL, כי זו לא ביצעה גילוי נאות לגבי העזרה שהגישה לתשע מבין המדינות התובעות, אשר תבעו להטיל סנקציות כבדות יותר על מיקרוסופט (תשע מדינות אחרות, יחד עם משרד המשפטים האמריקאי, חתמו על טיוטה להסכם פשרה עם מיקרוסופט). מנגד, טענה AOL נגד מיקרוסופט, כי זו פרשה משיחות שנועדו לפתור חילוקי דעות פרוצדורליים.
 
 
הגננת קולר-קוטלי נזפה במתקוטטות בצו שהוציאה: "ההשמצות שהוצגו בטענות של הצדדים (...) לא מקדמות את פתרון הנושאים שהוצגו לפני בית המשפט, ולמעשה רק מאריכות שלא לצורך את התביעה".
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום מערכות הפעלה בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by