בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי משרד העבודה נגד שביתת הנכים 

עובדי משרד העבודה נגד שביתת הנכים

 
 
חדשות נענע 

טוענים כי אי אפשר לסבול עוד את שהייתם בבניין; במקביל מסתמנת פשרה שעשוייה לסיים את השביתה: הקצבה תעלה ב- 80 אחוזים בארבע השנים הקרובות; שיטרית: יש לפנות בכח נכים המפריעים לתנועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי משרד העבודה והרווחה הודיעו הערב (חמישי) כי אינם מוכנים עוד לסבול את שהות הנכים השובתים בבניין המשרד; ראשי העובדים יוועדו בנושא עם שר העבודה בניזרי.

העובדים הבהירו הערב כי מעתה הם לא יעברו על פגיעות בעובדים לסדר; זאת לאחר שבימים האחרונים הוכו עובד דואר ועובדת משדר הקליטה שהגיעו למקום.

אתמול מתח גם שר המשפטים, מאיר שיטרית, מעל במת הכנסת ביקורת נוקבת על הנכים השובתים .

שיטרית טוען כי לא מקובלת עליו חסימת הצירים והגישה למשכן הכנסת, הממשלה ובית המשפט העליון; שטרית אף ציין כי יש לפנות בכוח נכים שיפריעו לתנועה.
 

מסתמנת פשרה למשבר

ראשי סיעות בכנסת, ביחד עם נציגי מאבק הנכים, גיבשו אתמול הצעת פשרה, לפיה תוגדל קצבת הנכות ל- 80% משכר המינימום בתוך ארבע שנים.

בהצעה, שיזם חבר הכנסת רן כהן, נאמר עוד כי שכרו של נכה שעובד לא יפגע בגודלה של קצבת הנכות שלו. כהן מתכוון להגיש את ההצעה לממשלה.
 

הנכה שנפגעה מרכבו של צ'יטה כהן: לא אוותר - אתלונן במשטרה

בתוך כך, רכבו של ח"כ אליעזר (צ`יטה) כהן (האיחוד הלאומי) פגע השבוע באחת מהנכות השובתות, זאת כאשר עלה מדרכה סמוך לכניסת משכן הכנסת; מחסום שהוצב שם התמוטט על אחת הנכות המפגינות במקום והיא נפצעה כאמור באורח קל ופונתה לבית החולים הדסה עין כרם.

ח"כ כהן הכחיש את הדברים וטען כי הנכים בסה"כ כעסו על שהזיז את המחסום. "באתי לכנסת והיא היתה חסומה. ראיתי שיש מחסום, אז הזזתי את המחסום ונסעתי פנימה. לא הייתי אפילו קרוב לאף אחד", אמר בתגובה לגל"צ.

אתמול הבהירה הנכה כי היא לא חוזרת בה מהאשמות וכי היא מתכוונת להתלונן נגד ח"כ כהן במשטרה.
 
 

רוצים לדבר על זה?

הכנסו עכשיו לפורום אקטואליה בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by