בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל וארה"ב מובילות בהתקפות מקוונות 
 
 
חדשות נענע

ארה"ב מובילה במספרים אבסולוטיים, וישראל ביחס למספר המחוברים לאינטרנט; ההאקרים נחו בשבוע שאחרי התקפת הטרור על מגדלי התאומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב היא המקור לרוב המתקפות המקוונות בעולם, אולם ישראל מובילה בחישוב לפי מספר תושבים המחוברים לאינטרנט, כך לפי מחקר של חברת Riptech, עליו מדווחת סוכנות רויטרס. עוד עולה מהמחקר, שהתקפת הטרור על ארה"ב גרמה לירידה זמנית בהתקפות.
 
בעוד האקרים מהמזרח-התיכון מתמקדים באתרי חברות אנרגיה וחשמל, עמיתיהם האסיאתיים הולכים על חברות הייטק ופיננסים. לדברי נשיא ומנכ"ל ריפטק, עמית יורן, ישראל היא מדינה עם יכולות מלחמתיות די מפותחות שמתפשטות לאוכלוסיה הכללית, שבאופן יחסי היא משכילה בתחום המחשבים. הנתונים מסויגים, משום שהאקרים יכולים להסוות את מקום מושבם.
 
המחקר הראה, שהייתה ירידה במספר ההתקפות בשבוע שאחרי התקפת הטרור על ארה``ב, אולם אלו שבו לעלות והגיעו לשיא באמצע נובמבר. חברות עם 500 עובדים ומעלה סבלו מלפחות 50 אחוז יותר התקפות מאשר חברות קטנות, וחברות ציבוריות הותקפו פי שניים מחברות פרטיות וארגונים שלא למטרות רווח. 39 אחוז מההתקפות היו מכוונות לחברה או מערכת מחשב ספציפית.
 
 
ריפטק ממוקמת בווירג`יניה, ומבצעת ניטורי אבטחה ברשתות מחשבים. המחקר נערך על למעלה מ-128 אלף התקפות מקוונות בין יולי לדצמבר אשתקד.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום אבטחת מידע בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by