בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוסטין פאוורס יורד מהרשת 
 
 
חדשות נענע

צו מניעה של בעלי הזכויות של ג'יימס בונד אוסר לקרוא לסרט "גולדממבר"; מפיקת הסרט ניו ליין הסירה מהרשת קדימונים לסרט עם השם המפורש; אבל באינטרנט, שום דבר אינו סופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולפני ניו ליין, מפיקי הסרט החדש בסידרת אוסטין פאוורס, נאלצו להסיר את הקדימון (טריילר) לסרט מאתרי האינטרנט, עקב צו מניעה שהוציאו בעלי הזכויות של סרטי ג`יימס בונד. אתר Eonline מדווח, שהצו הוצא משום ששמו של הסרט החדש מזכיר שם של אחד מסרטי ג`יימס בונד.
 
אולפני MGM, המפיקים את סרטי ג`יימס בונד, וחברת Danjaq הבריטית, בעלת הזכויות על המותג, הוציאו צו מניעה, האוסר על ניו ליין לקרוא לסרט "אוסטין פאוורס בגולדממבר" (גולדממבר = איבר מוזהב, ולא נפרט יותר), משום שהשם מזכיר (בכוונה, מן הסתם) את שמו של הסרט "גולדפינגר" מסדרת ג`יימס בונד. "ל-MGM ו-Danjaq יש מדיניות של אפס סובלנות ללכל אחד שינסה לסחור בזיכיון של ג`יימס בונד ללא אישור", מסר דובר MGM.
 
"אנחנו כרגע בתהליך הבוררות, ומנסים לפתור את העניין בהתאם לכללי ה-MPAA (איגוד הקולנוע האמריקאי). עד אז, נתייחס לסרט כ`החלק השלישי של אוסטין פאוורס`", נמסר מניו ליין, שהחלה להסיר את הקישור לקדימון מאתרי יאהו!, אפל ו-Movies.com של דיסני. אולם מבדיקה של נענע עולה, שניתן בכל זאת לצפות בקדימון. מעוניינים? לכו לכתבה המלאה במגזין "חיים ברשת" של נענע.
 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום קולנוע בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by