בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הודו: נעצר חשוד בקשר לפיגוע במרכז התרבות האמריקני 
 
 
חדשות  נענע

פקיסטאן מאוכזבת מדרישות ראש ממשלת הודו לשיחות שלום; מנהיגה של הודו: לא יהיה שלום עד אשר פקיסטאן תעביר לידנו את החלק בו היא שולטת בקשמיר; מושארף לחייליו: תמשיכו לעמוד על המשמר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת כלכתה מדווחת היום (רביעי) כי נעצר אדם החשוד בקשר לפיגוע הירי שהיה בשבוע שעבר במרכז התרבות האמריקני בהודו, שבו נהרגו ארבעה בני אדם.

העצור, אזרח הודי, חשוד כי סיפק את האופנוע לשני היורים ואחר כך נתן להם מקלט בביתו.

 

פקיסטאן מאוכזבת מהתנאים לשיחות השלום שהציבה הודו

בפקיסטאן הביעו אמש אכזבה מהתנאים לשיחות שלום לגבי חבל קשמיר, שהציב ראש ממשלת הודו, ואמרו כי הודו הגבירה את הירי לעבר צידה בגבול.

"חבל שלמרות הרצון הטוב שהפגנו, וכל הצעדים בהם נקטנו, התגובה בצד השני המשיכה להיות שלילית", אמר דובר משרד החוץ הפקיסטאני.

ראש ממשלת הודו אמר כי ישנה אמנם התקדמות במאמצים הדיפלומטים, אולם אין כל סיכוי לשלום עד אשר תעביר פקיסטאן להודו את החלק הפקיסטאני של קשמיר.
 

מושארף לחייליו: תמשיכו לעמוד על המשמר

נשיא פקיסטן, פרבז מושארף, קרא אמש לחייליו להישאר בכוננות ולעמוד על המשמר. זאת לדבריו, "כך שלא תהיינה ספקות בנוגע ליכולותיה של פקיסטן".

"פקיסטן השיגה מקום של כבוד במערכה הבינלאומית נגד הטרור, אולם שכנתה הודו שממזרח חותרת לפגוע במעמד זה", אמר מושארף בפגישה עם חיילים.

כמיליון חיילים מוצבים משני צידי הגבול בחבל המריבה, לאחר שהממשלה בניו דלהי האשימה את המליציות המוסלמיות הקיצוניות שבסיסן בפקיסטאן, להתקפה על הפרלמנט ההודי בדצמבר האחרון.

בפקיסטאן קראו לפיתרון דיפלומטי של המשבר, והודיעו כי יפעלו נגד קבוצות הטרור המוסלמיות. עם זאת, בהודו טוענים כי לא נעשה מספיק עדיין.
 
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by