בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוסטרלים מסכימים לניטור אימיילים בעבודה 
 
 
חדשות נענע

כך לפי סקר חדש; הרוב גם לא מסכימים שמעסיק צריך להרשות גישה לאתרי סקס; כשליש חושבים שזה בסדר לנהל שיחות סקס באימייל בעבודה
סקר חדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
32 אחוז מהמשתתפים בסקר, שפורסם בשבוע שעבר באוסטרליה, רואים בשיחות סקס באימייל דבר לגיטימי. הרוב לא חושב שצריך לאפשר גלישה לאתרי סקס בעבודה, אולם מסכים שגלישה מבוקרת שאינה פוגעת בעבודה היא לגיטימית. הרוב גם מסכים, שמותר למעביד לנטר אימיילים והרגלי גלישה של העובדים, אם הודיע על כך מראש. על הסקר מדווח ZDNet אוסטרליה.
 
"בעוד חלק מהאנשים חושבים שזה חמוד (לקיים שיחות סקס באימייל), הם מעמידים את עצמם ואת החברה המעסיקה אותם בפני סיכון משפטי", אמר צ`ארלס היונמן, מנכ"ל SurfControl Australia המספקת שירותי סינון אתרים, ואשר הזמינה את הסקר. היונמן מתכוון לחוק נגד הטרדה מינית, אשר מתייחס גם ליצירת אווירה מינית במקום העבודה.
 
78 אחוזים לא מסכימים, שלעובדים צריכה להיות גישה לאתרי סקס, ונשים התנגדו לכך יותר מגברים. אולם 76 אחוזים האמינו שלעובדים יש זכות לגשת לאתרים שאינם קשורים לעבודה. למעלה משליש מהם תמכו בכך בתנאי שהגישה מתבצעת בהפסקות, אינה פוגעת בעבודה, אינה מעמיסה על הרשת, היא לא לאתרים בעלי חומר פוגע ולכאלה שעומדים בניגוד למדיניות החברה.
 
 
"חדשות ואקטואליה, מזג אוויר, מידע על וירוסים, מידע על תחבורה, אימיילים אישיים, אתרי פנאי ואתרי בנקאות גם נתפסים כפעילות לגיטימית", אמר היונמן.
 
רבים לא החליטו מה דעתם בנוגע לניטור אימיילים והרגלי גלישה על ידי המעביד, אולם 75 אחוז חושבים שזה בסדר אם יודיעו להם מראש.
 
המחקר נערך על ידי אוניברסיטת מערב סידני והקיף 524 משתתפים.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום סקס בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by