בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוני רוצה את לינוקס בפלייסטיישן 
 
 
חדשות נענע

החברה תחל להפיץ כלי פיתוח ליישומי לינוקס על פלייסטיישן; דובר החברה: היו אלינו הרבה פניות מחובבי לינוקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות בקשות, תחל סוני במכירות ערכות לינוקס לפלייסטיישן 2, כך מדווחת סוכנות רויטרס. החברה מעוניינת שמפתחי לינוקס יפתחו את מערכת ההפעלה עבור קונסולת המשחקים שלה, על מנת שזו תוכל להריץ יישומי לינוקס.
 
היום הודיעה סוני, שתמכור ערכה עם מערכת ההפעלה לינוקס להתקנה על הפלייסטיישן 2, כלים לפיתוח יישומי לינוקס, כונן קשיח של 40 ג`יגה בייט, ומקלדת ועכבר עם חיבורי USB. הדיסקים יוצעו למכירה במאי ביפן בכ-190 דולר, וביוני בארה"ב (300 דולר) ובאירופה (215 דולר).
 
"חובבי לינוקס רבים אמרו, שהם מעוניינין להפעיל יישומים לא רק על מחשב אישי, אלא גם על קונסולת המשחקים פלייסטיישן", מסר דובר סוני. החברה מעוניינת להרחיב את תפקיד הפלייסטיישן מקונסולת משחקים לפלטפורמה שתאפשר יישומים נוספים, למשל עיבוד תמלילים.
 
 
באפריל דיווח אתר חדשות ZDNet, כי בעקבות לחץ צרכני שכלל עצומות מקוונות, תוציא סוני 1000 ערכות לינוקס לפלייסטיישן 2 ביפן בלבד. "ההחלטה אם לשווק עוד ערכות תלויה במשוב ובבקשות מקהילות הלינוקס", מסרה אז סוני בהודעה לעיתונות. דובר החברה אמר, שלא ידוע לו על תוכנית לשווק את הערכות בארה"ב או באירופה. היום נראה, כי הלחץ של חובבי הלינוקס עשה את שלו.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום מערכות הפעלה בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by