בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל לפרסומות הקופצות: תקפצו לי! 
 
 
חדשות נענע

גולשים התלוננו על פרסומות קופצות (פופ-אפ) באתר החיפוש הפופולרי; גוגל: אלו לא פרסומות שלנו, ואנחנו מתנגדים להן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר החיפוש הפופולרי גוגל הכריז שפרסומות קופצות (פופ-אפ) הן מעצבנות, וכי הוא לא משתמש בהן. ההודעה פורסמה אתמול באתר בעקבות תלונות של גולשים, ובגוגל הסבירו שמדובר בפרסומות שמגיעות מתוכנות ואתרים אחרים, כך מדווחת סוכנות רויטרס.
 
"אנחנו נתקלים בבלבול גובר בקרב משתמשים (...) בתגובה לתפוצה של הפרסומות הקופצות ברשת. חשבנו שזה זמן טוב להסביר שגוגל לא מציגה פרסומות קופצות", אמר מאט קאטס, מהנדס תוכנה בחברה.
 
"גוגל לא מרשה אף פרסומת קופצת באתר שלנו. אנחנו מוצאים שהן מעצבנות", נכתב בהודעה של גוגל, שקישור אליה מופיע בעמוד הראשי של האתר. בהמשך ניתנות סיבות אפשריות לפרסומות, שבכל זאת מופיעות באתר לפעמים, ביניהן פרסומות באתרים עם כתובת דומה לזו של גוגל; אתר שהגולש הגיע אליו לפני שנכנס לגוגל, ואשר מציג פרסומות קופצות רק עם היציאה ממנו; ותוכנות החלפת קבצים שעוקבות אחר פעילות המשתמש, ומציגות פרסומות קופצות בהתאם למילות החיפוש שהקליד בגוגל.
 
 
גוגל ממליצה לגולשים להתקים תוכנות החוסמות את הפרסומות, ולהתלונן לוועדת המסחר הפדרלית (FTC) אם הם חשים שרומו על ידי תוכנה היוצרת פרסומות כאלה. "אנו מאחלים לכם הצלחה במסעכם לדיכוי הפרסומות הקופצות", נכתב בהודעה.
 
"גוגל בנתה את השירות שלה בגישה של יצירת חווית חיפוש טובה יותר מטכנולוגיות חיפוש אחרות, אולם הם התחילו להוסיף לינקים בתשלום", אמר ג`ים נייל, אנליסט פרסום בחברת המחקר פורסטר. "הם בטח מנסים להבהיר למשתמשים, שכן, הם חייבים להרוויח כסף, אבל הם לא עומדים להפוך לחברה שמנסה להגדיל את רווחיה בכל מחיר".
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by