בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת HP פתחה אתר לתמיכה במיזוג עם קומפאק 
 
 
חדשות נענע

האתר נפתח בתגובה לאתר ההתנגדות למיזוג, שפתח בנו של מייסד החברה היולט; :HP נשתמש במדיום להעברת המסר לבעלי המניות; היולט סירב להגיב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול פתחה חברת HP אתר תמיכה במיזוג שלה עם חברת קומפאק, כך מדווחים חדשות CNET. הצעד בא ימים ספורים לאחר השקת אתר התנגדות למיזוג, אותו העלה וולטר היולט, בנו של המייסד השותף של HP, וויליאם היולט המנוח, ומתנגד קולני למיזוג. סיסמת האתר היא "הצביעו בדרך של HP" (Vote the HP way), בעוד באתרו של היולט מתנוססת הסיסמה "הצביעו `לא` על HP קומפאק" (Vote No on HP Compaq).
 
בספטמבר אשתקד הודיעה HP על כוונתה להתמזג עם קומפאק. החברות ממתינות כעת להחלטת הוועד האירופי (EC) בנוגע למיזוג, הצפויה היום, ומקוות לקיים הצבעה של בעלי המניות במאי.
 
אתר התמיכה עלה בנפרד מהאתר הראשי של HP, אולם בעיצוב זהה. האתר מספק חומר בנוגע ליתרונות המיזוג לבעלי המניות, ויש בו מכתב תמיכה במיזוג, שניתן להפיץ באמצעות האימייל. בעתיד, תספק HP באתר שידורים וקטעי וידאו של המנהלים וחברי הדירקטוריון.
 
 
"אנחנו משתמשים במגוון טקטיקות, כולל אתרי אינטרנט, ומתכוונים להשתמש במדיום הזה ככל שיתאפשר כדי להעביר את המסר שלנו לבעלי המניות", אמרה דוברת HP, רבקה רובוי. נציגו של וולטר היולט סירב להגיב על עליית אתר התמיכה.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by