בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מלך ירדן: תקיפת עיראק תגרום לחוסר יציבות באזור 
 
 
חדשות  נענע

ארה"ב תחדש את הסיוע הכספי לארגון אופוזיציה בעיראק; הסיוע הופסק בעבר בשל אי סדרים בניהול התקציב שלו; כעת מנוהל מו"מ עם הממשל האמריקני כל המשך התמיכה; בינתיים אושר סיוע זמני של חצי מיליון דולר; נשיא ארה"ב סימן אתמול את עיראק כמטרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלך ירדן, עבדאללה השני, מזהיר היום (חמישי) את נשיא ארצות הברית, ג`ורג` בוש, כי התקפה על עיראק תגרום לחוסר יציבות באזור. עבדאללה אמר כי "אני חושב שהמזרח התיכון כבר ספג מספר זעזועים קשים. אני חושב שתקיפת עיראק תגרום לחוסר יציבות אדיר בכל האזור".

עם זאת, עבדאללה שיבח את ארצות הברית על יחסה המאוזן בסכוך הישראלי פלסטינית. לדברי עבדאללה, "הממשאל עבד מאחורי הקלעים מהיום הראשון. וכרגע, כשהאלימות מגיעה משני הצדדים, ייתכן שקשה לגורמים האמריקניים להועיל יותר".

היום יוועד עבדאללה עם מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול ומחר הוא צפוי להיפגש עם בוש. הממשל האמריקני הזמין את עבדאללה משום שהוא לוודא שמנהיגי ערב עדיין מעוניינים בשלום במזרח התיכון.
 

ארה"ב תסייע לארגון האופוזיציה בעיראק

אמש פורסם כי ארה"ב עומדת לחדש את הסיוע הכספי לארגון האופוזיציה העיקרי בעיראק, הקונגרס הלאומי העיראקי

הסיוע הופסק בעבר בשל אי סדרים בניהול התקציב שלו. לאחרונה החל משא ומתן בין ראשי ארגון האופוזיציה העיראקי לבין הממשל בוושינגטון על המשך התמיכה.

ראשי הארגון צופים כי בקרוב יושג הסכם. בינתיים אושר סיוע זמני של חצי מיליון דולר.
 

נשיא ארה"ב סימן את עיראק כמטרה

ביום שלישי סימן נשיא ארה"ב, ג`ורג` בוש את עיראק כמטרה במלחמתה של ארה"ב בטרור.

"עיראק עשתה מאמצים רבים לפיתוח נשק כימי, ביולוגי וגרעיני, סילקה מתחומה פקחים בינלאומיים ויש לה הרבה `מה להסתיר`", הדגיש בוש בנאום על מצב האומה בקונגרס.

"מדינות כאלה המאיימות על שלום העולם מהוות סכנה גוברת", אמר בוש והוסיף: "ארה"ב לא תתיר למשטרים המסוכנים בעולם לאיים עלינו עם הנשק המסוכן ביותר. המלחמה בטרור רק החלה. זו אחריותנו להילחם למען החירות".

 
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by