בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון החליט להגביר את ההסברה נגד איראן 
 
 
חדשות  נענע

אתמול אמר פרס: משטר האייטולות העביר לחיזבאללה 10,000 טילים בעלי טווח של 20-70 ק"מ; בוש: איראן- מדינת רשע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדיון מיוחד שכינס אתמול (רביעי) ראש הממשלה, אריאל שרון, הוחלט שישראל תגביר בשבועות הקרובים את מאמציה לגיוס תמיכה בינלאומית מול האיום האיראני.

בדיון השתתפו שר החוץ, שמעון פרס, שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, וראשי מערכת הביטחון. שלושת האישים יחלו להציג את הקו ההסברתי החדש כבר בביקוריהם הקרובים בארה"ב.

הדרג המדיני פועלת כעת במרץ לגיוס תמיכה בינלאומית נגד האיום המשולש מצד איראן: קריאתה להשמדת ישראל, תמיכתה בטרור הפלסטיני והלבנוני, וחתירתה להשיג נשק גרעיני וטילים ארוכי טווח.
 

שר החוץ סיפר שהטילים הועברו לארגון מאיראן שמנסה כל העת לרכוש טילים נוספים ולפתח טילים בעלי ראש נפץ לא קונבנציונאלים.

לפי פרסומים קודמים, איראן מפתחת כעת את טיל "שיהאב שלוש" שיוכל להגיע לטווח של אלף שלוש מאות קילומטרים, וכמו כן מנסה לפתח טילים שיאימו בעתיד גם על ארצות אירופה ועל צפון אמריקה.

לדברי שר החוץ, ראשי שלטון האייטולות מאיימים להשמיד בטילים אלה את ישראל.

"המלחמה נגד טילים בליסטיים צריכה עכשיו להתרכז באמצעי הגנה נגד טילים, כמו החץ, ובמאבק נגד מדינות טרור או מדינות הנותנות חסות לטרור, או כנופיות טרוריסטים. ישראל שותפה למאמץ כפול זה- במלחמה נגד הטרור המטורף ובהגנה בפני טילים בליסטיים המאיימים על שלום אוכלוסיות רבות בעולם", אמר פרס.
 

בוש: איראן- מדינת רשע

בוש הגדיר אמש (שלישי) את שלוש מהמדינות הנותנות חסות ומקלט לטרוריסטים, עיראק, איראן וצפון קוריאה, כ`מדינות רשע` ובעלות בריתם של הטרוריסטים, המסכנות את שלום העולם.

"מדינות אלו היו שקטות מאז ה-11 בספטמבר, אולם אנו יודעים מהו טבען האמיתי", הדגיש בוש.

"איראן מייצאת טרור ומדינות כאלה המאיימות על שלום העולם מהוות סכנה גוברת", אמר בוש בנאומו השנתי הראשון על מצב האומה בקונגרס.
 
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום צבא וביטחון בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by