בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקנים נגד אימייל-זבל 
 
 
חדשות נענע

שתי קבוצות משיקות אמצעי זיהוי לאימיילי-פרסום לגיטימיים; האמצעים לא יפחיתו את כמות הזבל בתיבת האימייל שלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שתי קבוצות עסקיות מוציאות תוכניות למלחמה באימייל-זבל, כך מדווחת סוכנות רויטרס. אולם התוכניות אינן מפחיתות את כמות האימייל-זבל, אלא מאפשרות ללקוחות לזהות אימיילים פרסומיים "לגיטימיים", כלומר כאלה שעומדים בכללי שמירת הפרטיות שהקבוצות קבעו.
 
הקבוצה שלא-למטרות-רווח TRUSTe, המקדמת סטנדרטים של פרטיות באינטרנט, מוציאה היום תו-תקן, שחברות המפרסמות באימייל יקבלו לאחר שיעמדו בכללי הפרטיות שלה. תו התקן הוא למעשה חתימה אלקטרונית, שתוצב על אימיילים שהחברות שולחות לגולשים.
 
תו התקן של TRUSTe, בטכנולוגיה שנקראת Postiva, יאשר את זהותן של המפרסמות, יבהיר שהן אינן משתמשות בשיטות הטעיה והונאה, כמו שורת נושא שמיועדת למשוך את הגולש לפתוח את האימייל, אך אינה קשורה לתוכן המכתב, ויבטיח שהן מקיימות את כללי TRUSTe.
 
 
איגוד השיווק הישיר (DMA) יפרסם בשבוע הבא את הכללים שלו, לפיהם על החברות המפרסמות באימייל להימנע מלשלוח אימיילים לגולשים הרשומים ברשימת "אל תיצרו עימי קשר". לפי החוק בארה"ב, רשימות כאלה מחייבות את המשווקים בטלפון (טלמרקטינג), והתקשרות לאדם שמופיע ברשימה כזו עומד בניגוד לחוק. ה-DMA מחזיק ברשימת "אל תיצרו עימי קשר" לאימייל מזה שנתיים, אולם הציות לה היה עד כה נתון לרצונן הטוב של המפרסמות.
 
ה-DMA התנגד באביב שעבר לסעיף בהצעת חוק פדרלית, שאפשר תביעת שולחי אימייל-זבל (ספאמרים) על ידי אזרחים, והסעיף הוצא מהצעת החוק.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by