בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאסר עולם לרוצחיו של השופט עדי אזר 
 
 נרצח בפתח ביתו. השופט עדי אזר ז``ל (הרשות השופטת)   
 
הארון תחאוכו

ביהמ"ש הרשיע את יצחק זוזיאשווילי בהזמנת הרצח ואת רפי נחמני בביצועו, וגזר עליהם מאסר עולם. השופטים: מדובר בפרשה הזויה שיש בה כדי להרעיד אמות הסיפים של כל בר דעת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע הבוקר (חמישי) את רוצחיו של השופט עדי אזר, יצחק זוזיאשווילי ורפי נחמני, שהורשעו בהזמנת וביצוע הרצח ביולי 2004. זוזיאשוויזלי הורשע בהזמנת הרצח ואילו נחמני הורשע בביצוע הרצח. בית המשפט גזר על השניים עונשי מאסר עולם במצטבר ועוד חמש שנות מאסר בפועל בגין עברות שונות.

"מדובר בפרשה הזויה שיש בה כדי להרעיד את אמות הסיפים של כל בר דעת", כתבו השופטים בפסק דין. השופט אזר נרצח כאשר ישב בתוך מכוניתו ליד ביתו ברמת השרון. שוטרים שהוזעקו לזירת הרצח מצאו ברכבו של אזר מכתב ובו דרישה לערוך משפט חוזר לאסיר יצחק זוזיאשווילי, שריצה עונש של מאסר עולם בגין רצח. לאחר מספר ימים, הציעו זוזיאשווילי וסניגורו, עו"ד דיוויד וינר, למשטרה לערוך משפט חוזר בתמורה למסירת מידע על הרצח. המשטרה חשדה שמדובר במזימה לרצח השופט - ופרסמה כי החשוד ברצח השופט הוא זוזאשווילי בעצמו. לאחר הפרסום שם עו"ד וינר קץ לחייו.

בבית המשפט המחוזי בת"א הוגש בדצמבר 2004 כתב אישום נגד זוזיאשווילי ורפי נחמני בחשד שהזמינו וביצעו את הרצח. כתבי אישום הוגשו גם נגד משה ארג'ואן ואבינועם חג'בי שהיו מעורבים ברצח. זוזיאשווילי חשוד שהזמין את הרצח מרפי נחמני, חברו לתא בכלא. נחמני יצא לחופשה מהכלא ולא חזר והוא חשוד שביצע את הרצח בסיועם שלחג'בי וארג'ואן.

חג'בי יצא לאחר מכן כנגד רפי נחמני ושימש כעד תביעה לאחר שהגיע לעיסקת טיעון עם הפרקליטות. ארג'ואן חשוד שהסיע את נחמני למקום הרצח אבל גם הוא ביצע עיסקת טיעון והורשע בסיוע להחזקת נשק שלא כדין.

בהוראת השופט אהרון ברק הועבר התיק לבית המשפט המחוזי בירושלים. לשני החשודים, זוזיאשווילי ונחמני, מונו עורכי דין פרטיים - אמרי דהאן וראובן המבורגר. זוזיאשווילי דרש כל העת לערוך לו משפט חוזר וביקש לחשוף מסמכים על השופט אזר. בית המשפט סירב לכך וזוזיאשווילי סירב להעיד בהמשך הדיונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by