בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ליברמן מצפה להוצאה להורג של הח"כים הערבים 

ליברמן מצפה להוצאה להורג של הח"כים הערבים

 
 
יוסי גורביץ

יו"ר סיעת "ישראל ביתנו" קרא "למצות את הדין עם משתפי הפעולה כמו שעשו בנירנברג". ח"כ ברכה: ליברמן הוא "ניאו-נאצי". תלונה הוגשה לוועדת האתיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר לבטחון פנים בעיני עצמו (רויטרס)
 שר לבטחון פנים בעיני עצמו (רויטרס)   
הממשלה החדשה טרם הושבעה, וכבר נרשם שפל חדש בפוליטיקה: יו"ר סיעת "ישראל ביתנו", אביגדור ליברמן, קרא לתלות את חברי הכנסת הערבים. לדבריו, "מלחמת העולם השנייה הסתיימה בזה שהיה משפט נירנברג וראשי השלטון הנאצי הוצאו להורג. לא רק הם, אלא גם משתפי הפעולה שלהם. אני מקווה שזה יהיה גורלם של משתפי הפעולה בבית הזה".

ראש הממשלה הנכנס, אהוד אולמרט, אמר הערב במליאת הכנסת, לפני השבעת ממשלתו, ש"אין כאן יותר פטריוטים ופחות פטריוטים. אני לא מבחין באנשים שאוהבים יותר ופחות את המדינה הזאת". "לא ייתכן שניקח את הוויכוחים בינינו למחוזות של קיצוניות מתלהמת, בלתי סבלנית ובלתי סובלנית. הגיע הזמן שנדבר בלי הסתה ובלי הפרת חוק", הוא הוסיף.

ליברמן אמר בנאומו אחר הצהריים כי "מלחמת העולם השנייה הסתיימה בזה שהיה משפט נירנברג וראשי השלטון הנאצי הוצאו להורג. לא רק הם, אלא גם משתפי הפעולה שלהם. אני מקווה שזה יהיה גורלם של משתפי הפעולה בבית הזה".

ליברמן סיפר, כי סיעתו דרשה כי בקווי היסוד של הממשלה ייקבע כי "כל אותם מסיתים ומשתפי פעולה עם הטרור היושבים בבית הזה, יישאו בכל העונש. כל אלה הממשיכים להיפגש עם אנשי החיזבאללה והחמאס וממשיכים חדשות לבקרים לנסוע ללבנון, אלה שרק לפני יומיים הכריזו על יום העצמאות כיום הנכבה והרימו דגלים שחורים".
ליברמן נקב ספציפית בשמו של פייר לאוואל, ראש ממשלת וישי, שהוצא להורג בתליה לאחר מלחמת העולם השניה. הוא הוסיף כי בין האנשים ש"צריכים לשאת בכל העונש" - העילגות במקור - נמצאים גם מי ש"הניפו דגלים שחורים ביום העצמאות והכריזו עליו כיום הנכבה".

דבריו של ליברמן, שראה עצמו מועמד לתפקיד השר לבטחון פנים, גרמו לסערה בשמאל ובסיעות הערביות. חבר הכנסת איברהים צרצור (רע"מ) מיהר להגיש תלונה כנגד ליברמן לוועדת האתיקה של הכנסת, ותבע כי יו"ר הכנסת החדשה, דליה איציק (קדימה) תתייחס לתלונה בכל חומרת הדין.

יושב ראש חד"ש, חבר הכנסת מוחמד ברכה, אמר בתגובה כי ליברמן הוא "ניאו-נאצי", שהוכיח פעם נוספת כי הפאשיזם הוא מפלטו האחרון של הנבל. "אם צריך לשפוט מישהו זה את המאפיונרים בדמותו", אמר ברכה. חבר הכנסת אחמד טיבי (תע"ל) אמר כי דבריו של ליברמן הם התרת דמם של חברי הכנסת הערבים. חבר הכנסת הרב מלכיאור (העבודה) אמר כי ההשוואה שיצר ליברמן בין חברי הכנסת הערבים ובין הנאצים הם בגדר "זילות היהדות והשואה". תגובה דומה התקבלה ממרכז מוסאווה: שם אמרו כי "אדם המשווה בין הח"כים הערבים ובין הנאצים הוא בור שאינו יודע מה עשו הנאצים לבני עמו. מסתבר שהיידר חי בישראל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by