בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סאגת המבקר והנציב 

סאגת המבקר והנציב

 
 
חכים בשארה

עימות מילולי חריף התפתח בדיון בוועדה לביקורת המדינה. בויכוח האשימו השניים אחד את האחר ביצירת ספינים. הולנדר אמר בהתרגשות: "אתם יודעים מה עבר על הנכדה שלי בת ה-9 בבית הספר?"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"לא יכולה להיות סימטריה בין המבקר למבוקר", מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס (לעמ)
 "לא יכולה להיות סימטריה בין המבקר למבוקר", מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס (לעמ)   
עימות מילולי חריף ורצוף עקיצות התלקח היום (שני) בוועדה לביקורת המדינה, בין המבקר, מיכה לינדנשטראוס, לנציב שירות המדינה, שמואל הולנדר.

"מעצם טיבו של מוסד ביקורת המדינה, לא יכולה להיות סימטריה בין המבקר למבוקר", אמר המבקר לינדנשטרואס, "יהיה המבוקר הדמות החשובה ביותר במדינת ישראל - הוא עומד לביקורת. אם ברצונו להגיב לדו"ח, הוא יכול להגיב לגופו של עניין". הנציב הולנדר אמר בתגובה "ביקורת המדינה זה מוסד חיוני ביותר לדמוקרטיה. אני מסכים לגמרי עם המבקר שאין סימטריה בין המבקר למבוקר, אני רק חושב שזכותו של אדם להגן על שמו של הטוב. אני לא חושב שמישהו פה היה רוצה לחיות במדינה שבה אדם לא יכול להגן על שמו הטוב".

בהמשך התלקח העימות בין הנציב למבקר, כאשר האשים הולנדר את לינדנשטרואס ביצירת "ספין". לינדנשטרואס השיב להולנדר בהאשמה זהה. "שום דבר לא יצא ממשרד המבקר. אתה היית אצל העיתונאים ופתחת במערכה הזו, משרד המבקר לא עשה שום ספין. מי שיצא ראשון זה אתה".

בשלב מסויים פנה הנציב הולנדר אל חברי הכנסת ואמר "יש לכם ילדים ונכדים, אתם יודעים מה עבר על הנכדה שלי בת ה-9 בבית הספר? משרד המבקר יצר ספין, ואני מתבייש".

העימות בין המבקר לינדנשטראוס לנציב הולנדר הגיע לשיאו עם פירסום דו"ח ביקורת המדינה לפני כשבועיים. במסמך הוקדש פרק שלם למינויים לא תקינים כביכול שנעשו במשרד נציבות המדינה. מהדו"ח עולה כי הנציב קידם עוזרת אישית שלו לתפקיד סמנכ"ל. הולנדר טוען שמדובר ברדיפה אישית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by