בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתנחלי חברון: הממשלה "ממשיכה בדרכו של רוצח נאצי" 

מתנחלי חברון: הממשלה "ממשיכה בדרכו של רוצח נאצי"

 
 
יוסי גורביץ

בתגובה לנזיפת שרת החוץ לבני בשגריר פולין, שלחו מתנחלי חברון מכתב הערכה לשגרירות פולין, בו האשימו דווקא את הממשלה באנטישמיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשלה אנטישמית. שוטרים מפנים פולשת יהודיה מחברון (רויטרס)
 הממשלה אנטישמית. שוטרים מפנים פולשת יהודיה מחברון (רויטרס)   
לפני כשבוע, העבירה שרת החוץ ציפי לבני מכתב מחאה לממשלת פולין, לאחר שזו קיבלה לתוכה מפלגה אנטישמית. בתגובה, שלחו הערב (שני) מתנחלי חברון מכתב, הממוען כביכול לשגריר פולין בארץ, אך המכותב גם ללשכת ראש הממשלה אולמרט וללשכת שרת החוץ.

במכתב מאשימים המתנחלים את ממשלת ישראל כי היא מאשימה מדינות אחרות באנטישמיות, בעוד היא אנטישמית בעצמה. במכתב נאמר כי "התפרסם בתקשורת כי שרת החוץ של מדינת ישראל נזפה בממשלתך על שיתוף מפלגה אנטישמית בממשלה. כמובן, יש מקום להעיר ולבקר ענין זה, ואנו בטוחים שתדעו לטפל בו בצורה נכונה.

"עם זאת, אנו מבקשים להעניק לממשלתך אות הערכה, על אופן טיפולה ברכוש הקהילות היהודיות שנגזל בשואה. שמענו מנציגי קהילות יהודיות בפולין, כי ממשלתך נמצאת כעת בתהליך של השבת הרכוש היהודי חזרה לידי הקהילות היהודיות המתחדשות בערים בהן נגזל ונשדד הרכוש היהודי. לעומת זאת, אנו נוכחים לצערנו כי ממשלת ישראל נוהגת כיום באופן המזכיר ממשלות אנטישמיות בעבר.

"ממשלת ישראל עקרה מבתיהם וגירשה עשרת אלפים יהודים, החיים כיום כפליטים, רובן מובטלים, וחייהם הנפשיים והפיסיים נהרסו ללא מרפא. ממשלת ישראל החריבה והשמידה עשרות קהילות יהודיות – חורבן שלא זכור כמוהו זה ששים שנה".
 

"ממשלת ישראל שוקלת ללכת בדרכו של אותו רוצח ערבי נאצי"

 
"ממשלת ישראל הפקירה בתי כנסת לחורבן והשמדה בידי אויב מפלצתי, – כמותם לא זכורים עשרות שנים.וממשלת ישראל מתכננת ממש בימים אלו הגליה, חורבן והשמדה של עשרות קהילות יהודיות נוספות.

"בימים אלו בהם אנו מציינים את ימי הנצחון על הנאצים, לא נשכח את המנהיג הערבי המופתי אמין אל חוסייני, המכונה "מייסד התנועה הלאומית הפלסטינית", שהסית לרצח יהודים והביא לטבח עשרות יהודים בחברון והשמדת הקהילה ב- 1929. לא נשכח שמאוחר יותר בימי השואה התארח המופתי בברלין וסייע למשטר הנאצי. כיום, ממשלת ישראל שוקלת ללכת בדרכו של אותו רוצח ערבי נאצי, לגרש את יהודי חברון ולהחריב את הקהילה היהודית בעיר היהודית העתיקה בעולם.

"לאור כל זאת, אנו סבורים כי ממשלת ישראל איננה זכאית להטיף מוסר לממשלת פולין על נטיות אנטישמיות, ולמעשה, ממשלת ישראל היא האחרונה היכולה להטיף מוסר לממשלה כלשהיא בעולם בנושאים אלו.

"כמוך, אנו מקוים, כי ימי האנטישמיות יחלפו, ואף ממשלה בעולם, כולל ממשלת ישראל, לא יוכלו יותר אפילו לחשוב על גירוש יהודים וחורבן קהילות יהודיות.

נודה לך על הבאת תוכן מכתב זה לממשלתך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by