בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסוציו-קניבלים 

הסוציו-קניבלים

 
 
חכים בשארה

קבוצת תלמידי תיכון מלוד אימצו עקרונית את הקניבליזם כדרך להציל את כדור הארץ. לשיטתם, אפשר לזקק אלכוהול מחולי סכרת, להפיק צבעי מאכל מחולי צהבת ולייצר כדורי שינה מחולי נרקולפסיה. בשבוע הבא יקיימו הנערים הפגנה שקוראת לשמאל האדיש להתעורר ולדאוג לסביבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לזקק אלכוהול מחולי סכרת. בתמונה: הלוגו של הסוציו-קניבליזם
 לזקק אלכוהול מחולי סכרת. בתמונה: הלוגו של הסוציו-קניבליזם    
בגן מאיר בתל אביב תתקיים בשבוע הבא הפגנה לא שגרתית למען עידוד המודעות לשמירה על הסביבה. קבוצת תלמידי תיכון מבית הספר למדעים בלוד הנושאת את השם "הסוציו-קניבלסטים" פתחה בקמפיין פארודי הזוי נגד השמאל הישראלי שמנותק, לדבריהם, מהחברה ומעקרונות השמירה על הסביבה.

האידיאולוגיה הסוציו-קניבלסטית מבוססת על שילוב קיצוני בין סוציאליזם לנהיליזם. הסוציו-קניבליסטים מאמינים שהדרך לשמור על אוכלוסייה יציבה ולהימנע מפיצוץ אוכלוסין על פני כדור הארץ היא קניבליזם מבוקר על ידי הממשלה. הרעיון של סוציו-קניבליזם שאוב מהסרט "סויילנט גרין". מטרת הסוציו-קניבליזם היא לפתור בעיות הנובעות מפיצוץ אוכלוסין כגון רעב, הרס של הטבע, מלחמה וכדומה.

חוץ מההצעה הבסיסית של אכילת בני אדם כאופציה לצמצום האוכלוסיה, התיאוריה הסוציו-קניבלסטית מציעה, בהומור, מגוון פתרונות הזויים אחרים. כך למשל ניתן לזקק אלכוהול מחולי סכרת, להפיק צבעי מאכל מחולי צהבת,לייצר כדורי שינה מחולי נרקולפסיה ועוד. לצד הפתרון הדמוגרפי המוצע לאנושות, התיאוריה הסוציו-קניבליסטית מגלמת בתוכה סוציאלים ערכי. אחת מהסיסמאות הבולטות של הקבוצה קובעת כי "כולם שווים על הצלחת".

עם זאת, אין סיבה לדאגה. קבוצת הנערים מבית הספר למדעים בלוד לא מתכננים לעבור לדיאטה קניבליסטית בקרוב. מטרתם היא לבקר בצורה רדיקלית את אדישות החברה בנוגע לנושאי סביבה. המסר שהם מנסים להעביר הוא שהאנושות עלולה לאחר את הרכבת, ולהידרדר לשפל חברתי וסביבתי, שבו יתחילו בני אדם לאכול אחד את השני. ההפגנה בגן מאיר תיערך ביום שלישי הקרוב. יהיה כיבוד בהשארת הסוציו-קניבלזים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by