בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ הלפרט: כשהיכו ילדים, החינוך היה הרבה יותר טוב 

ח"כ הלפרט: כשהיכו ילדים, החינוך היה הרבה יותר טוב

 
 
טליה פלד-קינן, חדשות 10

בישיבת ועדת הכנסת לזכויות הילד צידד חבר הכנסת מיהדות התורה בהכאת ילדים כשיטה חינוכית, ואף הודה שנהג לעשות כן בעצמו, "כשהיה צורך". ח"כ יחימוביץ' שנכחה בישיבה הזכירה להלפרט שמדובר בעבירה על החוק, אך הוא שב והדגיש: חוסך שבטו, שונא בנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם אם נרצה להגיד שאנחנו החכמים עלי אדמות. הלפרט (לע"מ)
 גם אם נרצה להגיד שאנחנו החכמים עלי אדמות. הלפרט (לע"מ)   
ח"כ שמואל הלפרט (יהדות התורה) הפגין הבוקר (רביעי) טקט יוצא מן הכלל: בישיבת ועדת הכנסת לזכויות הילד, הכריז הלפרט כי הוא מצדד בהכאת ילדים כשיטה חינוכית, ואף הצהיר כי נהג לעשות כן בעצמו. ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) שנכחה בישיבה, ביקשה לברר בתגובה לדבריו, האם חבר הכנסת ידוע כי מדובר בעבירה על החוק?

בדיון שנערך בוועדת הכנסת בנושא גלישת ילדים באתרים פורנוגרפיים, פרץ לפתע ח"כ הלפרט בקריאה, כי "הבעיה היא שהציבור הרחב נרתע מהכאת ילדים", וכי הוא מוצא פגם ב"מתירנות שיש בחינוך, החופשיות שנותנים...". הלפרט הודה כי הוא עצמו נהג להכות את ילדיו, "כשהיה צורך", וטען כי הולך ופוחת הדור עקב "האיסור לפגוע בילד פגיעה קלה ביותר, כאשר הוא לא שומע מה שההורים אומרים".

בחילופי הדברים בין המשתתפים, שהובאו ב"קול ישראל", קראה יחימוביץ' כי "הכאת ילדים היא לא מוסרית, לא חינוכית ופסולה מכל וכל, ואני מוקיעה כאן את הדברים שאמרת עכשיו". הלפרט לא התבלבל, וענה ליחימוביץ' במלים: "אני רוצה לומר לך שמתי שהיכו ילדים, תאמיני לי שהחינוך היה הרבה יותר טוב". הלפרט חזר והדגיש כי "חוסך שבטו שונא בנו; גם אם נרצה להגיד שאנחנו החכמים ביותר עלי אדמות, עדיין לא נוכל להכחיש זאת".
 

מצב הנוער נובע מהיעדר יראת שמיים

 
בהמשך הסביר הלפרט בראיון ל"קול ישראל", כי להשקפתו, "ילד צריך לדעת שיש איזשהו פחד ממשהו". הלפרט אמר כי בפגישת ועדת הכנסת דנו הנוכחים במצב הנוער, וכן בנושא "ההידרדרות הנוראה, כתוצאה מהמתירנות המופרזת", לדבריו. הוא הסביר כי בועדה ביקש לטעון שהסיבה לכך היא "המצב שההורים יודעים שאסור לגעת בילד, וכן כתוצאה מהיעדר חינוך לתורה ויראת שמיים" בסכמו את דבריו אמר, כי "אם ילד יודע שכשהוא עושה דבר לא טוב, הוא עלול לקבל גם עונש קל, הדבר לא מזיק אלא להפך, הוא מועיל מאד".

בתגובה לדברי הלפרט פרסמה המועצה לשלום הילד הודעת גינוי לאמירתו. בהודעה נאמר כי "מדכא ומכעיס לחשוב כי אדם המתהדר בתואר של מחוקק מתגאה בהפרת חוק ומעודד אלימות. חינוך באלימות הוא לא חינוך, הוא פשוט אלימות, ואם בעקבות דברי ההבל של ח"כ הלפרט יהיה ולו ילד אחד שיבכה בסתר בלילה, לאחר מכות שקיבל בביתו, יהיה הדבר על מצפונו של ח"כ הלפרט - אם יש לו בכלל כזה".
 

(01:41 דק')

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by