בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החשבון של נתניהו: 350 אלף שקלים 

החשבון של נתניהו: 350 אלף שקלים

 
 
עריכה: אפרת פארי

בעל חברת ההובלות עמדי תובע מהמדינה מאות אלפי שקלים על עבודות שעשה עבור נתניהו. הפרקליטות: אם עמדי יזכה, ישלם נתניהו את רוב הכסף מכיסו. עוד התברר כי נתניהו שילם לעמדי 70 אלף ש"ח במסגרת הסכם סודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנימין נתניהו פעל בניגוד לחוק, וניסה להטיל על הקופה הציבורית הוצאה פרטית בהיקף המגיע למאות אלפי שקלים. כך טוענת פרקליטות מחוז ירושלים בפרשת עמדי, על פי המדווח באתר "הארץ".
 
השלה את עמדי שהמדינה תישא בהוצאות. נתניהו (צילום: רויטרס)
 השלה את עמדי שהמדינה תישא בהוצאות. נתניהו (צילום: רויטרס)   
עמדי תובע מהמדינה 350 אלף שקלים עבור הובלות ועבודות שביצע בשביל הזוג נתניהו, בזמן כהונתו של בנימין נתניהו כראש ממשלה. הפרקליטות הזהירה את נתניהו, שאם בית המשפט יקבל את טענתו של עמדי, הוא ייאלץ לשלם מכיסו את הסכום, מלבד 50 אלף שקלים שאושרו למימון הובלות עבור משפחתו בתקופת הכהונה.

עורכי הדין של נתניהו ועמדי הגיעו באפריל 2004 לפשרה בעלת תוקף של פסק דין, לפיה הודיע עמדי כי הוא "מתנצל בפני שרה ובנימין נתניהו על עוגמת הנפש שנגרמה להם מהפרשה", והצדדים התחייבו לשמור על פרטי ההסכם בסודיות מוחלטת. במסגרת ההסכם שילם נתניהו לעמדי 70 אלף שקלים.
 
 
התשלום שהעביר נתניהו לעמדי נחשף במסמך שמסרו פרקליטיו במסגרת התביעה של עמדי נגד המדינה. נתניהו סיכם עם עמדי כי הסכום המשולם מכסה את השירותים שקיבל בשנים שלפני שנבחר. ההנחה היתה שאת הכסף עבור השירותים בתקופת הכהונה יוכל עמדי לתבוע מהמדינה.

לטענת הפרקליטות, נתניהו השלה את עמדי, וגרם לו להאמין שהמדינה תשא בכל העלויות עבור העבודות והשירותים, כולל הפרטיים, שאינם אמורים להיות מכוסים על ידי המדינה. הודעת הפרקליטות בעניין מתייחסת גם ל"סטנדרט האריזה, ההובלה והעבודה", שכן על אף שמדובר בהעברת חפצים בין דירות סמוכות, הם נארזו, לטענת התביעה, בסטנדרטים שנועדו להובלה ימית או אווירית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by