בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוסיה: משבר בתיאטראות מוסקבה 
 
 חילוץ החטופים. זעזוע עמוק לחברה הרוסית (רויטרס)   
 
חדשות נענע

פרשת בני הערובה גרמה זעזוע עמוק לחברה הרוסית. אולם, היה זה גם זעזוע לתיאטראות במוסקבה; מכירות הכרטיסים להצגה שהועלתה לאחרונה מדשדשות, אבל, ההצגה חייבת להימשך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במוסקבה דנו הרבה בשבוע האחרון בפרשת בני הערובה בבניין תיאטרון מוסקבאי שגרמה לזעזוע עמוק לחברה הרוסית. אולם, היה זה גם זעזוע לתיאטראות בבירת רוסיה. אנשים הולכים לתיאטרון על מנת לשבור את שגרת היום יום הקשה, לפתע, פעילות פנאי הופרעה על ידי אלימות.

חלק מהתיאטראות נסגרו במהלך המשבר אולם לפחות תיאטרון אחד החליט שההצגה חייבת להימשך והמופע 'רחוב 42' הועלה. אנשי התיאטרון אמרו כי היו מחלקים את הכרטיסים בחינם ובלבד שיבואו צופים. רק כמחצית האולם התמלאה, אך היה זה עדיף, אומרים בתיאטרון, מאשר לצפות שוב ושוב בדיווחים על פרשת החטופים בטלוויזיה.

במוסקבה הועברה ביקורת על מארגני המופע, אולם הם טוענים כי תיאטרון ברוסיה הוא חלק משגרת החיים של התושבים. וכי הפסקת פעילותם דומה להפסקת פעילותם של לדרי הניתוח במדינה.

כמו במתקפת הטרור על בנייני התאומים בניו יורק, אומרים המארגנים, ג'וליאני דחק בתושבי העיר ללכת לתיאטרון, למסעדה, לחיות. אבל במוסקבה חוששים התושבים ללכת לתיאטרון מהסיבה הפשוטה, הם חוששים מחוטפים צ'צ'נים ואולי אף יותר מכך הם חוששים מפעולת הצלה אמיצה ונועזת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by