בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחו 3 הצעות אי אמון בממשלה 
 
 מתכוון להמשיך במשא ומתן הקואליציוני. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ההצעות של מר"צ, שינוי והסיעות הערביות נדחו על הסף ולא השיגו אפילו יתרון של פחות מ-61 חברי כנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסת דחתה הערב (שני) את שלוש הצעות אי-האמון בראש-הממשלה, שהגישו סיעות מרצ, שינוי והסיעות הערביות.

הצעתה של מר``צ נדחתה ברוב של 62 מול 51, הצעתה של שינוי נפלה ברוב של 54 מול 51 והצעת אי האמון של הסיעות הערביות נדחתה ברוב של 63 מול 43.

מוקדם יותר אישר יו"ר האופוזיציה היוצא, ח"כ יוסי שריד, כי סיעתו קיבלה הצעה מלשכת ראש-הממשלה להסיר את הצעת האי אמון, תמורת הקדמת הבחירות לחודש מאי, וסירבה. לדברי שריד הוא אינו בטוח שבמשרד רה"מ היו עומדים בהתחייבות. "אני חושב שהממשלה הזאת, שהיא הגרועה בממשלות ישראל, צריכה לסיים את תפקידה", אמר שריד.

ראש האופוזיציה החדש, יו"ר מפלגת העבודה בנימין בן אליעזר, תקף היום במילים קשות את ראש הממשלה שרון, בטענה שממשלת האחדות התפרקה משיקולים אישיים שלו. בן אליעזר טען כי שרון העדיף את טובתו האישית, והביא בכך לעזיבת מפלגת העבודה את הממשלה.

ב"במבט לאחור אפשר לומר, שלא היה בתולדות מדינת ישראל ראש ממשלה שקיבל כל כך הרבה גיבוי ועשה כל כך מעט", אמר בן אליעזר והוסיף, כשהוא פונה במילים אישיות לראש הממשלה, שלא נכח במליאה, "לא היה ראש ממשלה שהזניח את הנושאים הכלכליים והיה אטום כל כך לרחשי הציבור, כמוך אריק שרון".
 

שרון ממשיך במו"מ הקואליציוני

 
הערב צפוי להתחדש המו"מ הקואליציוני בין נציגי שרון לסיעת "האיחוד הלאומי ישראל ביתנו". אמש התנהלו המגעים באווירה חיובית, אולם גם בפגישה היום לא צפוייה הסכמה סופית לגבי הצטרפות הסיעה לממשלה.

יו"ר הסיעה, ח"כ אביגדור ליברמן, התנה היום את הצטרפותה לממשלה בהבטחה שגם בעתיד לא יצורפו סיעות השמאל לממשלה. ליברמן אמר כי לא יסכים להיות קרש הצלה לממשלה, שממילא תיפול בקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by