בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הובאו למנוחות הרוגי הפיגוע בכפ"ס 
 
 המאבטח הבחין במחבל לפני שהתפוצץ (רויטרס)   
 
חדשות נענע

חוליו מאגרם וגאסטון פרפריאן היו עולים חדשים מארגנטינה; מתוך 40 הפצועים מאושפזים עדיין 8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוליו מאגרם, בן 51 מערד, הובא אחר הצהריים (רביעי) למנוחות בבית העלמין בערד. מאגרם, שהיה מאבטח בקניון, שילם בחייו על שחסם בגופו את המחבל, ובכך מנע פיגוע רב נפגעים. מוקדם יותר הובא למנוחות בבית העלמין כפר נחמן ברעננה הנער גאסטון פרפריאן בן ה-15, שנהרג אף הוא בפיגוע שלשום בקניון בכפר סבא.

פרפריאן היה בן יחיד להוריו, אשר עלו לארץ בעקבות הפצרותיו. הוא נהרג, כשהגיע לבקר את ידידו, מאגרם. בפיגוע נפצעו כ-40 בני אדם - שמונה מהם עדיין מאושפזים בבתי חולים. במרכז הרפואי "רבין" בפתח תקווה מאושפזים שלושה פצועים, בהם אחד במצב בינוני ושניים במצב קל. בבית החולים "מאיר" בכ"ס מאושפזים חמישה פצועים במצב קל. בין הפצועים גם שני תינוקות שנפגעו קל מרסיסים.

את הפיגוע ביצע מחבל מתאבד מהג'יהאד האיסלאמי, שזוהה כנביל סוואלחה ממחנה הפליטים בשכם. פלג בשם "קבוצות ירושלים" קיבל על עצמו את האחריות לפיגוע. הקבוצה הלא מוכרת מורכבת ככל הנראה מאנשי הג'יהאד והפתח.

מחקירה עולה כי המחבל ניגש אל חנות "שקם אלקטריק" בקניון. המאבטח במקום ביקש ממנו להזדהות, ואז המחבל פוצץ את עצמו. עדי ראייה סיפרו כי מכונית מרצדס הורידה את המחבל ליד הקניון, זמן קצר לפני הפיגוע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by