בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס ראשון בפסטיבל טוקיו ל"כנפיים שבורות" 
 
 
חדשות נענע

הסרט "כנפיים שבורות" בבימוי של ניר ברגמן זכה בפרס הראשון בפסטיבל; שנחשב לאחד מעשרת פסטיבלי הקולונוע הגדולים בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"כנפיים שבורות", סרטו של ניר ברגמן, זכה במקום הראשון בפסטיבל טוקיו שננעל היום (שני) פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בטוקיו נחשב לאחד מעשרת פסטיבלי הקולנוע החשובים בעולם, ובתחרות הרשמית בו מתמודדים סרטים של במאים שזה אחד משלושת סרטיהם הראשונים.

ישראל לא הצליחה להתברג למסגרת התחרות מאז 1987, אז השתתף בפסיטבל הסרט: "החולמים" של אורי ברבש. טוקיו היא בלי ספק ההישג הגדול ביותר שידע הקולנוע הישראלי בעשור האחרון.

יושב ראש חבר השופטים היה הבמאי הצרפתי לוק בסון ("האלמנט החמישי"), ובין השופטים היו הבמאי והצלם ג'ק קארדיף ומעצבת התלבושות קאזוקו קורסוואה בתו של אקירה קורסוואה.

 

איך מתמודדים עם מות האב?

עלילת הסרט מספרת את סיפורה של משפחה חיפאית מתפוררת שמתקשה לתפקד ומנסה לאחות את הפצעים לאחר מות אבי המשפחה. אם המשפחה (זילברשץ-בנאי) היא אחות מיילדת שמנסה בציפורניים להחזיק את המשפחה מבלי שתתפרק. הבת הבכורה (מאיה מרון) ממלאת את מקומה של האם בהשגחה על אחיה הקטן ובמקביל מנסה להצליח בתחום המוזיקה. האח הבכור (ניתאי גבירץ) הוא נער מתבגר עם נטיות פילוסופיות-אובדניות משהו והאח הקטן, שהוא השעיר לעזאזל של חבריו לכיתה. הסרט מציג מאבקי הישרדות דרמטיים יומיומיים בהם פועלים הגיבורים, את עוצמותיה של המשפחה וכוחה לרפא את מכאובי הלב. הסרט הופק על-ידי אסף אמיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by