בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שניים מהחשודים בפרשת השוחד בצפת שוחררו למעצר בית 

שניים מהחשודים בפרשת השוחד בצפת שוחררו למעצר בית

 
 
חדשות נענע

ראש העיר צפת, עודג המאירי, שנעצר בחשד שאישר בנייה חורגת לקבלן בעיר תמורת טובות הנאה שוחרר אתמול למעצר בית; בכספת בביתו נמצאו 13 אלף דולר שחשודים כשוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בחיפה שיחרר היום (שישי) למעצר בית שניים מהחשודים בפרשת השוחד שנקשרה לראש עיריית צפת, עודד המאירי. מתווך הדירות, ציון סבן ואיתן מילנר, בכיר בסוכנות היהודית, ירצו מעצר בית של 8 ימים בתנאים מגבילים. ראש עיריית צפת, עוד המאירי, שוחרר למעצר בית אתמול.

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה חושדים, כי מילנר פעל להפנות את העולים החדשים שמגיעים לארץ, לפרויקט הבנייה של הקבלן מאיר ביטון, שנעצר גם הוא בחשד למתן שוחד וטובות הנאה להמאירי.

עודד המאירי, חשוד בקבלת שוחד מהקבלן מאיר ביטון, במסגרת עסקת נדל"ן בעיר. גם מעצרו של ביטון הוארך ב- 3 ימים. המאירי חשוד כי התיר לקבלן לבצע חריגות בנייה ובתמורה העביר זה עבודות לקרוב משפחתו של המאירי. בדיון בהארכת מעצר טענה נציגת המשטרה, כי חוקרים מצאו בביתו של המאירי 13 אלף דולר במזומן, והם חושדים כי קיבל את הכסף כטובת הנאה מביטון.

המשטרה חושדת גם שביטון שילם עבור ראש העירייה את חוב המשכנתא שלו, בסך כמה אלפי שקלים, בהעברה בנקאית חד פעמית. חוקרי היחידה לחקירות הונאה עוסקים בפרשה זמן רב, ואף ביצעו חיפוש אחר מסמכים בעירייה.

המאירי מכחיש את החשדות המיוחסים לו. עורך דינו אמר בדיון על הארכת המעצר, כי להאשמות אין כל ביסוס, וכי נראה שמדובר בחשד שצמח "בשל יריבות פוליטית".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by